Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Váladékos köhögés ellen valami?

Váladékos köhögés ellen valami?

Figyelt kérdés

Meg voltam fázva, kaptam is rá 2 adag antibiotikumot, de ez a váladékos köhögés csak nem akar múlni. Nincs köhögési ingerem, csak érzem, hogy ott van a cucc és fel kell kögöjem, hogy kijöjjon. Valami vény nélküli gyógyszer vagy inkább házi praktika?

Az orvoshoz mikor visszamentem csak még egy adag antibiotikumot adott, azt már nem akarok mégegyszer, ennyi is sok volt, és ezen a váladékon kívül nincs semmi bajom.


2010. okt. 15. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

ACC köptetők,

vagy Dr. Theiss Hustensaft Lándzsás útifű köhögés elleni szirup ha természetest akarsz, nekem nagyon bevállt.

2010. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utifu-kakukkfu teakevereket fogyaszd, vagy hagyma teat.
2010. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez a bajom 2 hete, én Hustagilt iszom. Állítólag a dr. Theiss is jó, sőt, jobb, de annak borzalmas íze van, nem bírom meginni.

Ambroxolt (tabletta) javasoltak még, de annak meg sok a mellékhatása, nem tetszett.

2010. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!