Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen tünetei vannak a...

Milyen tünetei vannak a mostani covidnak? Mennyire veszélyes 3 oltással?

Figyelt kérdés

Többen betegek mostanában. Párom és én is. Orrfolyás, orrdugulás, tüsszögés, ritkán köhögés kaparó torok miatt, láz hőemelkedés nélkül. Szaglás és vagy ízérzékelés csökkenése. Nálam a szaglás csökkent, páromnál az íz megszűnt.


Ez az új mostani koronavírus lehet? Múlt hétfő-kedden kaptuk el, de még mindig orrdugulásunk van, ő köhög, nekem pánikrohamaim vannak sajnos a félelem miatt. Soha nem kaptunk el eddig koronavírust, 3 oltásunk van. Párom nem izgul, elvan, nekem halálfélelmem van jelenleg, hogy meg fogunk halni. Ha már ennyi idő alatt se gyógyultunk ki. Másoktól azt olvasom, hogy 3-4 nap alatt meggyógyulnak teljesen. Mi meg mintha a kórház felé robognánk. Az nyugtat meg egyedül, hogy nincs lázunk és nem is volt. Párom szerint senki nem fog kórházba kerülni, az apja amikor bekerült oltás nélkül, annyira gyenge volt, hogy a tejet nem tudta kivenni és 5 lépés után elfogyott a levegője. Mi meg gyalog mentünk 3 kilométert a boltba tegnap és semmi bajunk se lett. Szerinte aki kórházba jut, az sokkal-sokkal rosszabbul van, minket meg véd a 3 oltás is.


2023. máj. 31. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Szia! Ne aggòdj, ez a mostani Covid màr nem annyira veszélyes! Elegendô folyadékot igyatok, a legjobb ilyenkor a citromos tea, mézes tea. Neocitrànt vegyetek, hamar jobban lesztek tôle, meleg teàba kell a port belekeverni és melegen inni. Mielöbbi jòbbùlàst kivànok!
2023. máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem a Covid a veszélyes,hanem az oltás,amivel tönkre teszik az immunrendszered.Ezért vagytok betegek újra,és újra.
2023. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a Deltával fertőződtünk anno, elvileg az volt a legerősebb variáns, oltás nélkül minketten a férjemmel, ő 5 napig én 14 napig voltam benne. Mindketten egészségesek vagyunk, komoly tünetünk nem volt, csak 1 napig 39.3-39.6 fokos láz amit nem lehetett lenyomni aztán másnapra úgy elmúlt mintha sose lett volna, csak a nátha maradt meg sokáig meg nekem a brutál gyengeség érzet. Szó szerint volt olyan mèg 7-8 nap után is hogy amint kiszálltam az ágyból hogy kimenjek a konyhába inni, kapaszkodnom kellett mert ömlött rólam a víz meg el akartam ájulni.

És még ezek sem tartoztak a komoly kategóriába mert hála ég nem ment a tüdőnkre.

Nekem az anyósom és a kereszt anyukám is ápolónő, ők sokszor mondták, hogy az oltás hiába van ellene, sok esetben ront csak az immunrendszeren és azért ilyen kellemetlen hogy sokáig tart egy betegség vagy többször vissza esik valaki.

2023. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szijjártó Péter: Magyarország felkészült egy esetleges újabb egészségügyi válságra


2023.05.23.

2023. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!