Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire veszélyes rám nézve...

Mennyire veszélyes rám nézve , hogy elkapom a covidot, 4. oltást követően?

Figyelt kérdés
Szóval egyik barátnőm meglátogatna, aki két héttel ezelőtt covidos volt, majd utána az anyukája is az lett, aki már nagyon idős is volt és sajnos a hétvégén el is hunyt. Most találkoznék a barátnőmmel, mert nagyon maga alatt van, szeretne nálam is aludni ma, mivel a legközelebbi családtagjai Bp-en vannak, szóval most egyedül érzi magát nagyon...

2022. dec. 18. 13:43
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
én áprilisban voltam covidos, viszont most szeptemberben megkaptam a 4.oltást is, viszont a szüleimnek én sem szeretném tovább adni, de ugyanakkor nagyon sajnálom a barátnőmet, segíteni szeretnék rajta....
2022. dec. 18. 13:44
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Az esély megvan, hogy továbbadod a szüleidnek, így nem is az az igazi kérdés, rád milyen veszélyes lenne. Úgy is továbbadhatod, hogy nem is tudod magadról, hogy beteg vagy. Én ilyen esetben támogatnám a barátnőmet, de a szüleimet nem közvetlen utána látogatnám.
2022. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha 2 héttel ezelőtt volt covidos, akkor már nem fertőzhet meg téged.
2022. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem valószínű, hogy megfertőz téged már. De max nem mész a szüleidhez egy hétig. Felnőtt emberek vagytok, megoldjátok, gondolom nem estek 1-2 hétig depresszióba egymás nélkül.
2022. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
71%
Miről beszélsz, kérdező? A barátnőd nem covidos! Ennyire nem ismered a biológiát?
2022. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Ez jó kérdés, mert elvileg 7 nap után ha nincsenek tünetei mindenki meheet suliba, vagy dolgozni, de én pl. még 3 hét után is pozitív voltam, 4. héten kerültem kórházba, ott is pozitív lett a tesztem.
2022. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
okés , hogy megoldanám a szüleimmel való találkozást később, viszont pont most jönnek a karácsonyi ünnepek....
2022. dec. 18. 14:00
 8/31 A kérdező kommentje:
Szeretnék rajta segíteni, de tartok is attól, nehogy továbbadjam bárkinek, főleg nem a szüleimnek! Az anyukája pénteken hunyt el, mivel a covid vírust a szervezete már nem bírta.
2022. dec. 18. 14:01
 9/31 anonim ***** válasza:
77%
Attól hogy oltott vagy, még elkaphatod és igaz azt mondják akkor könnyebben átvészeled, de ez sem mindig igaz, lehet ilyen esetben is súlyos.
2022. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
ti hogy oldanátok meg?
2022. dec. 18. 14:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!