Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitöl hányhattam véreset?

Mitöl hányhattam véreset?

Figyelt kérdés

eddig csak a torkom fájt,meg meg vagyok fázva,ma meg véreset hánytam

17/L


2010. okt. 1. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nagy baj. Nem szabad találgatni, orvos kell!

Minél előbb, nehogy súlyos állapotba kerülj.

2010. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megrepedhetett egy hajszálér a sok köhögéstől. De lehet tüdő is. Mutasd meg magad orvosnak!
2010. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

Hajszálér... aha...

Meg lehet gyomorfekély is, meg ezer más dolog. Nem véreset köhögött a kérdező, hanem hányt! Nem mindegy.

2010. okt. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is inkább gyomor fekélyre gondolok. Bár lehet, hogy a gyomorsav a nyelőcsövet is lemarta.
2010. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A 2 éves gyerekem véreset hányt. És az orvos mondta, hogy hajszálér repedhetett meg. Mindegy, te biztosan jobban tudod, mint egy orvos.
2010. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen minél előbb orvos lásson. Remélem már elindultál. Több oka lehet. Nyombélfekély, gyomorfekély, vírus. De ne találgassunk.
2010. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
A gyomorba lecsorgó vér okozhat émelygést, ami hányáshoz vezethet. Itt a vér mennyiségéről kellene beszélni. A gyomorvérzés, valószínűleg a székletet is elfeketíti. Utolsónak írom, hogy nem kell mindig az orvos dumáját ismételgetni, mert a dokik 30%-ban mindig tévednek. Gondolkozni kell.
2010. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Tudod, kicsit más, amikor DOKI mondja, hogy minden oké, hajszálér és társai, és más, amikor találgatás megy interneten. Vagy te személy szerint vállalod a felelősséget, ha a kérdezőnek súlyosabb baja van és nem megy orvoshoz, mert a TE GYEREKEDNEK azt mondta a doki, hogy nincs baj? Nem hiszem.
2010. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szelektív a látásod?
2010. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretnelek megbantani, de ha ezt most a nathad okozta, akkor eleg felelotlen vagy,

ugyanis amikor elkezdodik egy sima megfazas, es kohogsz is, de nem mesz orvoshoz, vagy nem teszel semmit, hogy a betegseged javuljon, akkor ott mar kockaztatsz.


Menj el orvoshoz, mert ennek tobb oka is lehet, de ehhez

mar orvos szukseges, mivel nem sima hanyas, hanem verrol van szo.

2010. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!