Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől fájhat 3 napja a fejem...

Mitől fájhat 3 napja a fejem úgy hogy már szinte elviselhetetlen?

Figyelt kérdés
annyira fáj hogy este is alig tudok aludni, lüktet, sajog, majdszét esik, meg a fülembe is érzek valami kis nyomást...de egész nap reggel este.algopirint szedek de azis csak pár óráig segit. segítsetek lécci
2010. szept. 30. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezzel kűzdöm legalább 9 éve. Migrénnek fogtam fel, minden kivizsgálás megvolt, minden negatív, semmi bajom, és mégis minden nap minden percben fáj. Nekem a szemem szokott már fájni, ha annyira nagyon rossz. De pár éve voltam akupunktúrás kezelésen, és egy évig szinte teljesen elmúlasztotta, azthittem csoda történt, de azóta sajnos évről évre megint romlik, és egyre rosszabb megint.
2010. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi de azért ne ijesztegess
2010. szept. 30. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!