Milyen vírusos bőrkiütést ismertek?
Figyelt kérdés
Olyan betegség ez, ami 6 hétig tart (kb. első 3 hétben terjed szét a testen). Állítólag mostanában nagyon gyakori, mi a neve? Köszi2010. szept. 27. 18:16
1/2 anonim válasza:
Rosacea. Keress rá a neten. Nem tudom, ha erre gondoltál. Nálam magától gyógyult.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de valószínűleg nem ez, mert amit írtál (ahogy neten látom) elsősorban arcon jelenik meg. Amire én kíváncsi vagyok, az meg pont hogy arcon nem, csak a testen, de ott lényegében (bizonyos stratégiai pontokat leszámítva) mindenhol.
2010. okt. 13. 11:16
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!