Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy bronhowaxom nevü immunerős...

Egy bronhowaxom nevü immunerősítőt szertnék feliratni a 6 és 4 éves fiamnak. Írnátok tapasztalatot, véleményt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kaptam, igaz, nem ennyi idősen, hanem 17 évesen, mert egy év alatt többet voltam beteg, mint egészséges. Megcsináltam a kúrát tisztességesen és két hét múlva otthon feküdtem ismét lázasan. Nekem állandóan felső légúti nyavalyáim voltak. Ez sem segített sajnos. Azóta is gyakran vagyok beteg, pedig több dolgot kipróbáltunk már és jócskán fel is nőttem.
2010. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Emlékszem a fiam régen szedte, mert nagyon sokat gyulladt volt a hörgője. Jobb lett a helyzet, de lehet magától is jobb lett volna. Ártani nem árt.
2010. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!