Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak? Kétségbe...

Mit csináljak? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

Mostanában egyszerűen lefagyok, és rosszul leszek, ha vmi olyan dolog történik ami összezavar. PL össze tud zavarni, ha hirtelen látok egy arcot, és nemtom honnan ismerem vagy akármiylen apró butaság ami másnk fel sem tűnik, úgy összezavar h kétségbe esem. Beszűkül a tudatom, gondolkodni sem tudok, a sírás kerülget, mintha vmi álomvilágba lennék. Stressz helyzetben is ugyanez van.

a DOKI pszihiáterhez küldött, de sztem ennek semmi köze hozzá, multkor gondolkodtam régi dolgokrol és olyan volt mintha ott lennék. Ilyenkor mintha nem fognám föl a dolgokat, nagyon rossz, és ilyesztő, sztetek mit tegyek?

17/l

Ill mi lehet ez?


2010. szept. 26. 15:47
 1/7 A kérdező kommentje:
olyan mintha vmi autista lennék, vagy nemtom:S
2010. szept. 26. 15:48
 2/7 anonim ***** válasza:
pont jó helyen leszel a pszichiáternél, gondolom pánikbetegségre akarnak kezelni, bár ahogy itt leírtad én a neurológiára is mennék a helyedben, mert epilepsziás tüneteid is vannak
2010. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ahogy Ön is tudja, úgy én is tudom, hogy panaszait valoszínűleg pszichiátriai panasz okozza. Nyugodjon meg, azok mindegyike gyógyítható és kezelhető. Javaslom, hogy keressen fel egy jó pszichológust és egy jó pszichiátert, akik a diagnózis pontos megállapítása után elkezdik a hatásos kezelést, hogy panaszai minél előbb elmúljanak.

Jobbulást kívánok!

2010. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Illetve panaszait okozhatja epilepszia is, köszönöm, hogy segített, kedves második válaszadó! Szégyellem, hogy nem jutott eszembe, nem merült fel bennem a lehetősége.


Elnézését kérem, remélem, a jövőben nem fog többé ilyen előfordulni.


Tehát panaszait okozhatja absence epilepsziás roham is, ennek megvan az esélye. Forduljon neurológushoz IS, az általam ismert legjobb hely az Amerikai úti OITI, ott lehetőség van video-EEG készítésére is, amivel feltérképezhetik a rohamok alatti agyat.


Még egyszer elnézését kérem, hogy ezt a lehetőséget kifelejtettem, ennek ellenére panaszait okozhatja pszichiátriai gond, nem zártam ki, mindössze egy másik lehetőséget is észrevettem második válaszolónak hála.


Jobbulást és bocsánat!

2010. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

/első válaszolóra gondoltam/

utolsó válaszoló

2010. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát ez marhajó!

Senkinek sem volt a családban epilepsziája, remélem gyógyítható, és remélem h csak ez a gond, vagy csak vmi pszihés.

Majd telefonálok a pszijiáternek, és ha szügségesnek látja beutal neurológiára, mivel a háziorvosom, nem akar!

Remélem megoldódik, mert idén van érettségi, meg szalagavató, meg minden hülyeség!! De már most elegem van belőle!:S

Köszönöm a válaszokat.

2010. szept. 26. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább deperszonalizációra, deralizációra utal. Az epilepsziás rosszullétnél nem szoktak ennyire a részletekre emlékezni, és nem vált ki tudatos ijedtséget a roham.

Pszichiáterhez kell fordulni elsősorban szerintem is, megfelelő kezelés után sokkal jobban fogod magad érezni! A tünetek, amiket leírtál nagyon kevesek még, hogy diagnózist lehessen tippelni is akár.

Keress fel egy lelkiismeretes, számodra szimpatikus orvost. A továbbiakat ő fogja megmondani. (terápiás mód, további vizsgálatok)

2010. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!