Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valakinek volt Post-covid...

Valakinek volt Post-covid tunete? Ha igen mik voltak azok es meddig tartottak?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miután tünetmentessé nyilvánítottak 10 nap karantén után, kihullot rengeteg hajam, ami most kezd visszanőni hála a Varga samponnak és a cseppnek, nyújtozkodásnál a kezemben és a lábamban minden izületem szurkált, nehezen vettem levegőt, levert voltam, néha szédültem.
2022. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

émelygés, étvágytalanság, fáradékonyság, 15 fekvő után fulladok


Még tart, bár még csak 1 hete, hogy a tesztem negatív lett.

2022. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon félek.. 1,5 hete teszteltem negatívat, 4napig jól voltam, aztán hirtelen fáradtság, levertség, szédülés…ma emiatt kellett hazajönnöm a munkahelyemről, meg előző héten is. Vajon normális ez?
2022. júl. 30. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Igen, ez normális sajnos. A szédülést kifelejtettem, nekem olyan volt, hogy ébredés után fel se tudtam kelni egy ideig, később ez enyhült, de néha előjött még az után is, hogy már dolgozhattam.
2022. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom:( és meddig tartott?

Én is hasonlo cipoben vagyok. A fonokom mar nem akarja elhinni, mert nem erti, ha negativ a teszt akkor hogy lehetek ennyire rosszul hogy ne tudjak dolgozni

2022. júl. 30. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A covid alatt végig, meg még utána is kb 1-2 hétig tartott a szédülés. Szerintem mindenki másképp éli ezt meg. Egy ismerősömnek pl csak el volt dugulva az orra, én meg a halálomon voltam. Próbálj minél többet pihenni, vitamint egyél, és fogyassz sok folyadékot!
2022. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi☺️☺️
2022. júl. 30. 17:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit! Gyógyulj meg hamar!
2022. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!