Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik elkapták a covidot,...

Akik elkapták a covidot, valakinél indult úgy, hogy elég hirtelen kezdődtek a tünetek? Főként köhögés, kis légszomj és levertség, fejfájás.

Figyelt kérdés

2022. jan. 11. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit éreztem nem ok valami, majd nemsokára elkezdett folyni az orrom, kb mint mikor allergiás vagyok, azaz szinte el se állt, viszont levertebb voltam. Algopyrint vettem be, azzal tudtam aludni. Másnap jól voltam, de utána való nap d.u. hőemelkedés és köhögés jött. Következő nap gyorsteszt igazolta, hogy covid.
2022. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Este még semmi bajom nem volt, reggel már hidegrázással, szédüléssel, erős köhögési rohamokkal ébredtem.
2022. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik reggel elkezdett fájni a torkom, majd aztán rögtön ömlött nekem is az orrom. És lázasnak éreztem magam. Közben párom hívott, hogy szintén belázasodott, akkor már sejtettük, hogy covid, este elmentünk tesztelő pontra. Azonnal pozi lett mindkettőnknek.
2022. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Este nem volt semmi. Reggel már nem éreztem magam teljesen jól, délre már azon voltam hogy hívom a papot. :D
2022. jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Reggel semmi bajom nem volt. Elmentem dolgozni. Ott mérik a hőmérsékletet, tehát biztos, hogy nem volt hőemelkedésem sem. Munkaidő felénél kezdtem nyűgös lenni, és nagyon fájt mindenem, minden mozdulat nehezemre esett. Majd jött a hidegrázás. Itthon 37,4 volt a hőm.

Szóval minden előjel nélkül lettem covidos.

2022. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Náthás tüneteim voltak, majd elvesztettem a szaglásomat, kb. egy hétre. Kb. fél év után meg megzavarodott a szaglásom és azóta is tart, kb. most 6 hónapja.
2022. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!