Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem értem, a távol keleten...

Nem értem, a távol keleten nem estek át annyian a fertőzésen, vagy kaptak oltást, mint nálunk? Jól tudom, hogy ott most újabb hullám jön?

Figyelt kérdés
[link]

2022. máj. 13. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Persze, hogy nem estek át. Te szatyorban élsz? Nézd meg, mi van Kínában. Konkrétan ki se mozdulhatnak a lakásból. Úgy nehéz elkapni. Az oltás meg sz.rt se ér. Ehhez nem kell Kínáig menned, itthon is láthattad, ugyanúgy elkapták az oltottak is, ha nem jobban.
2022. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kínában a zéró tolerancia van érvényben, míg Európában szabadjára van engedve.
2022. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy ott a lakosság mekkora része esett már át a covidon, szerintem nem lehet tudni, mert nem vizsgálják. De akár átestek rajta korábban, akár oltást kaptak, a vírust egy idő után úgyis elkaphatják. Ha a lakosság egészsége, jólléte lenne a fontos, nem a zéró covid látszata, akkor azt figyelnék, hányan lesznek ténylegesen betegek, hányan kerülnek kórházba, és hányan halnak meg, ez mennyivel több, mint amikor elvileg még nem volt hullám, és ehhez igazítanák az intézkedéseket.
2022. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!