Oltásellenesek saját csabdájukba futottak bele miszerint az oltás hozza létre a mutációkat, ugyanis úgy tűnik hogy ez új mutáció véget vethet a járványnak, mert enyhe tüneteket produkál,így mégis az oltás vet véget akkor a járványnak?
Ezt kérdezd meg attól, aki generálta az egészet.
Nem vagyok vírustagadó, oltattam is magam, de hogy ez egy generált dolog, abban egészen biztos vagyok.
A háborúnál nagyobb pénz, csak a gyógyszeriparban van.
Nem most lesz vége, és nem így.
Nagyon sokan vannak, akik hajlandóak felvenni a 4.5.6. oltást, és a gyerekek még most jönnek. Ez jó biznisz. Az állam milliárdokkal drágábban megveszi, pár milliónak beadja minden évben. Ez egy mesterséges vírus, nem tudjuk mire tervezték, mikor hogyan mutálódik még hivatalosan, nem a félkész vakkcina ment meg. Ha egy félkész oltás legyőzte, akkor ez hol volt pusztító világjárvány?
Ez a sok vakcina le volt gyártva, vagy félkészen várt a bevetésre, és csináltak egy showt, hogy a befektetett pénz ne menjen a szemétbe. Persze ez az emberek és a gyerekeik életébe került mind oltott mind covidos oldalról. Köszönjük, hogy szavazott a vezetőkre.
9: a mutációk nagyobb valószínűséggel jönnek onnan, ahol kevesen vannak oltva. Történetesen ez egy kedvezőbbnek tűnő mutáció. Különösen, mert a vírusnak is kedvező, meg nekünk, embereknek is.
Nem mintha gondolkodna a vírus, de hosszú távon annak a mutánsnak van esélye fennmaradni, amelyik jó sok embert tud megfertőzni, enyhe vagy semmilyen tünettel, mert ha nagyon beteg valaki, bezárják valahová (karanténba, kórházi osztályra), ahol aztán már nem tud hatékonyan továbbadódni. Arról nem is beszélve, ha megöli az áldozatát, mert akkor aztán az áldozattal együtt eltűnik a vírus is.
Ezért mutat a koronavírus-evolúció ebbe az irányba, szerencsénkre. Nem azért, mert oltatlanok között bukkant fel. Bármilyen mutációnak az oltatlan populációban van nagyobb esélye kialakulni, mert a mutációk kialakulásához egy dolog kell: vírusreplikáció. Vagyis a vírus sokszorozódása. Ez pedig sokkal könnyebben megy az oltatlanokban, akiknek semmilyen védettségük nincs a vírus ellen. Azaz nagyobb számú vírusreplikáció zajlik egy kevésbé oltott populációban, mint egy széleskörűen oltottban. Több replikáció = több esély a vírusnak a mutációra.
Az oltások miatt nem fognak erősebb mutációk elterjedni, max. az oltásokat kikerülő mutációk. De az előbb említett okok miatt bármilyen mutáció kialakulására nagyobb az esély az oltatlan populációban, tehát egy ilyen mutáció is valószínűbben fog onnan eredni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!