Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok? Csollány...

Mit gondoltok? Csollány Szilveszter olimpiai bajnokunk immunrendszere leküzdi a Covidot, vagy innen visszajönni (lélegeztető gép) már lehetetlen?

Figyelt kérdés
Rettentően sajnálom, ami történik, még csak 51 éves. Minden nap gondolok rá. Oltáspártiak és oltásellenesek véleményére is kíváncsi vagyok. Megúszhatja még?

2021. dec. 10. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
66%
37. Bizony ezért nem oltunk járványban ha egy mód van rá. Nyáron kellett volna oltakoznia. Bár azt is mondta állítólag a háziorvosa, hogy két Pfizer benne volt már tehát akkor ezt boosternek szánta.
2021. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
88%

Lehet hogy túléli!! Vegulis egy Fideszes képviselő is lejott a mutudorol több hónapig volt rajta.


Csak ha csollanynak károsodik nagyon a tüdeje akkor még tüdő átültetés is kellhet.

2021. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:

42.: :(

Tegnap miért hagyta mindenki jóvá a Heti naplóban az ATV-n, hogy nem oltott? Sváby ezt mondta.

Már ott tartok, hogy félek bekapcsolni reggel a híradásokat, nehogy rossz hírre ébredjek. Tényleg aggódom érte, nem tehetek róla. Sokan írják Fb-n, hogy Kóbor is és ő is megérdemlik a sorsukat. Hát köszi...

2021. dec. 13. 11:58
 44/67 anonim ***** válasza:
70%
Ne nézz tévét!!!! Hiú ábránd a szólásszabadság, mindig az adott csatornát fenntartó politika pártállása érdekeit szolgálja, éppen milyen információt közölnek, és azt milyen köntösben!
2021. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 A kérdező kommentje:

44.! Jó, oké, egyetértek, de akkor hol az a kommentelő, aki itt azt állítja, hogy a háziorvosa nyilatkozott?

Az ATV pártsemlegesnek tartja magát, de engem sem kell madárnak nézni... Viszont még mindig korrektebb, mint a másik hírcsatorna. Tévét nézni fogok, mert van egy-két műsor, ami érdekel. Reklámok között szoktam kapcsolgatni.

2021. dec. 13. 12:56
 46/67 anonim ***** válasza:
36%
Folyton törlik a kommentemet, amiben linkelem a doki nyilatkozatát.
2021. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 A kérdező kommentje:
Akkor abban valami nagyon nagy blődség lehet, mert a gyakori nem szokott linkeket nézegetni és törölni csak úgy magától, főleg hozzászólásban nem. Én bármit linkeltem, mindig maradt. Van egy jóakaród valószínűleg, aki folyton jelenti. Másra nem tudok gondolni.
2021. dec. 13. 13:43
 48/67 anonim ***** válasza:
72%
Nem, az adminok törölték, küldtek üzenetet, hogy facebook linket nem lehet megosztani, mert a szerző nem biztos, hogy hozzájárult.
2021. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy hihetetlen, már százszor le lett írva: közösségi média keresőjébe beírod: Csollány Letoha, bejegyzésekben keresés. Első találatok közt van.
2021. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 A kérdező kommentje:

Így már értem. Egyik Fb-s, másik Insta


Ezt talán nem: [link]

2021. dec. 13. 14:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!