Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Metothiryn allergia lehet?...

Metothiryn allergia lehet? Járt más is így?

Figyelt kérdés
egy hónapja szedem,tegnap este az ügyeletre be kellett mennem, mert nagyon csúnyán kiütött vmi,kaptam két injekciót és egy Calcimusk-ot.Egy ideig jó volt,de éjjel olyan csúnya lett a bőröm,tele még több és rondább kiütésekkel!
2010. szept. 3. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is allergiás vagyok rá, nekem Propycilre váltott az orvos és az jó. Azt már évek óta szedem. Egyébként nekem is vagy egy hónappal utána jött ki, hogy elkezdtem szedni.
2010. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Még annyi, meg tudnád mondani ,hogy mennyibe kerül ez a gyógyszer és ,hogy híztál e tőle!?
2010. szept. 3. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem drága, azt hiszem 300 valamennyit fizettem érte, és a hízás azután indult meg, hogy a hormonok normalizálódtak. Először elég nagy dózisban kellett szednem, 4x2, hetente vérvétel, és utána csökkentve. Most csak 1x1 kell szednem és csak akkor kell vérvétel, ha elfogy . Mást nem is kell mellé szednem.
2010. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!