Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyetlen tünetem van: az...

Egyetlen tünetem van: az állandó orrfolyás. De már 5 napja! Lehet covid?

Figyelt kérdés
Ha korábban náthás vagy influenzás voltam, 2-3 nap alatt megszűntek a panaszaim. Ez mi lehet akkor? Nem vagyok allergiás!

2021. okt. 19. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
2 helyett 3 fingasz már az is covid lesz? Istenem... Megérett az ember a pusztulásra komolyan! Nekem folyt már 2 hétig is az orrom na és? Múltkor 3 napig köhögtem éjjel-nappal, fél tüdőm kiköptem na és? covid volt? Tudja a fene, túléltem :-)
2021. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Ha esetleg oltva voltál ne csodálkozz, az oltás gyengíti a védekezőképességet és ami eddig így volt, az most úgy lesz.
2021. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oltva voltam 2x. Miért is gyengítené? Erről nem hallottam.
2021. okt. 19. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

[link]


Nézd meg és talán megértesz valamit. Akit beoltanak, annak egy időre gyengül a védekezőképessége. Attól is függ, hogy melyik oltást kaptad, az mRNS oltások kísérleti oltások eleve, tehát amit még nem tudhatunk, most derülnek ki és a mellékhatásokat folyamatosan jelenteni kellene.

2021. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tegnap a szemembe ment egy szempilla,lehet kovid?
2021. okt. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Lehet allergia, attól, hogy eddig nem voltál allergiás.
2021. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Engem beoltottak már több mint fél éve. Hirtelen három mellem nőtt, mind neonpink. Pedig férfi vagyok. Most festem át őket hupililára, úgy jobban tetszik.



Kérdező: bármi lehet. Vegyél fel maszkot ha zárt helyre mész, hogy ne add tovább.

2021. okt. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!