Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1 napja kaptam meg az első...

1 napja kaptam meg az első pfizer oltásomat de iszonyatosan fáj a fejem nemtudok nem bevenni gyogyszert. Ez normalis? Am vedettsegit mar elso utan kapok? 21/l

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 11:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Stroke, agyvérzés, agyembólia tünetei is lehetnek. D dimert kell nézni, 20 éves lány stroke-ot kapott Szlovéniában oltás után és meg is halt. Elismert esetek is vannak, boncolás alapján, hogy a vakcina miatt halt meg. [link]
2021. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mára jobban lettem
2021. okt. 17. 12:38
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
És akkor mi lesz még itt évek múlva, a hosszabb távú hatásokkal. Daganatos betegségek lehetősége stb? Ha mellrákod lesz gondolj vissza rá.
2021. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ha arra gondolok h több millió ember beoltott még így megnyugszok😂😂😂😂
2021. okt. 17. 16:31
 15/15 anonim ***** válasza:
63%

#14: Ja igen sok az ember, valamivel kell őket írtani végre, ennél jobb módszert ki sem találhattak volna! :-)


Ha nem is a beléjük fecskenedezett különböző szaroktól, de a véget nem érő "vakcinainfók"-tól biztosan mentálisan sérült emberek lesznek, akik magukat akasztják fel, csak hogy ne hallják már többet hogy oltasd be magad!!! :-)

2021. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!