Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehetne tényleg véget...

Hogy lehetne tényleg véget vetni a koronavírus világjárványnak?

Figyelt kérdés
A járványügyi intézkedésekkel és a vakcinákkal menni fog? És mikor?

2021. okt. 4. 10:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%
Le kell szarni, én kb. így teszek 2 éve. Nem érdekel, élek ahogy eddig, és már 3 lassan 4 hullámot átéltem úgy, hogy voltam covidosokkal egy légtérben tartósan és még sem lettem beteg. Akkor lesz vége ha a sok birka felébred és nem az oltásért sorakozik, hanem hátat fordít a politikának, mert az egészet az tartja fenn.
2021. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%

A koronavírus fertőzésről egy dolgot nem mondunk!

Mégpedig azt, hogy először az elmét fertőzi meg!

A valódi méreg nem a koronavírus, hanem az, amit a médiából, sajtóból, meg különböző megosztóportálokról kapunk! Ez a valódi méreg, és ez az, ami a leginkább fertőz! És mint minden fertőzés ellen, a legjobb védekezés, hogy megakadályozzuk, hogy a fertőzés belénk juthasson! Nem kell magunkba engedni azt, ami ezekből a kútfőkből ered! Velünk tartatják életben ezt az egészet, mert vevők vagyunk rá! Akinek itt van orvos ismerőse, kérdezze meg: az RSV vírus például kevéssbé veszélyes, mint a korona?! Pedig például az első hullám előtt hatalmas RSV járvány volt, és most is az van! És aki idős, vagy egyéb, a korona vírus szempontjából veszélyeztetettebb rétegbe tartozik és meghalna a koronában, az az RSV-ben is meghalna, ha elkapná, és jelenleg sokkal többen betegednek meg RSV-ben, mint koronában! Miért nem akarnak ellene oltani?! miért nincs az RSV miatt pánikkeltés?! Hisz hasonlóan légúti megbetegedéseket okoz, és könnyen átmegy tüdőgyulladásba, és könnyen lélegeztetőgépre kerül tőle az ember! Ez csak egy példa a számtalan közül, ami minden még gondolkodni képes emberbe súlyos kérdéseket vet fel!


Szóval legyőzni a korona járványt úgy lehetne, ha mostantól senki nem a hazugság forrásából táplálkozna, hanem az igazság forrásából! Az egyetlen forrásból, ami adva van a világ kezdete óta!

2021. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!