Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom, beteg vagyok?

Mi lehet a bajom, beteg vagyok?

Figyelt kérdés

2 napja nagyon kicsi hőemelkedésem van , 37,3 , ami nem is lenne akkora baj , de mellette nagyon rossz a közérzetem. A fejem meg a torkom is fáj kicsit , azt hittem a lázam majd feljebb megy de nem ment, ugyanennyi 2 napja .

nem akarok ennyivel orvoshoz menni , nincs valami tanácsotok mi bajom lehet , mit tudnék csinálni?

sok gyümölcs , vitaminok ... ?


2010. aug. 31. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Beteg vagy akkor orvoshoz kell menni akármennyire is nem tetszik. Vagy ne menj és majd nagyobb lesz a baj.
2010. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen csak az orvos azzal fog hazaküldeni h szedjek vitaminokat stb , 37,3 fokos "lázzal" nem fog antibiotikumot felírni
2010. aug. 31. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:

De mivel hőemelkedésed van, ezért ír antibiotikumot, meg különben is, nem csak a láztól függ...

Én mindig kapok antibiotikumot, ha gyulladásom van, pedig én nekem sokszor még hőemelkedésem sincs, max ha magamhoz lesem (Alaphőm 35,7)

2010. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha 3 nap után nem mulik célszerű valami antibiotikumot feliratni orvossal . Addig vírusos jellegűnek tünik amire, lázcsillapitot, fájdalomcsillapitot célszerű szedni ( Algopyrin)még a fejfájásra is jó. Egyenletes melegben pihenni. A torokfájdalomra jo a Tantum Verde vagy Mebucain szopogatos tabletta. Pihenj A betegség kimeriti a szervezete, gyenge leszel, levert, és a rossz közérzet is vele jár.
2010. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

nekem is detto ezek a tüneteim , szinte végig aludtam az egész napot annyira levert vagyok...ennek 2 napja...ha nem múlik pénteken irány a doki! Neked is ezt ajánlom.


Én pl most szedek Rhinathiol Cold filmtablettát, jó sok citromos mézes teát iszok, mebucain-t szopogatok de nem igazán használ eddig :(

2010. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát szerintem én is megyek dokihoz :S mert nem nagyon múlt el , de énis iszok teát , gyógyszert torokra , köptetőt mert meg is fáztam kicsit.

köszi a válaszokat :)

2010. szept. 1. 19:44
 7/8 anonim válasza:

utolsó vagyok:


hát én ma voltam dokinál...tüszös mandulagyulladás :S


remélem te legalább már jobban vagy:)

2010. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

júúúúj az nagyon rossz :( nagyon tud fájni!

nekem semmibajom , csak kicsit meg vagyok fázva és folyik az orrom =(

neked meg jobbulást :)

2010. szept. 3. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!