Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? (Sürgős)...

Mi lehet a bajom? (Sürgős) Pár napja beteg voltam. Folyt az orrom és nem éreztem jól magamat. Most pedig a bal fülemmel halkabban hallok. Mi lehete a baj?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 15:06
 1/4 Lézer Anton ***** válasza:
Gyakori panasz, többnyire a torokgyulladás miatt problémák léphetnek fel a fülkürtővel. Nekem is minden kis nátha előhozza. Meg kell szüntetni a gyulladást és rendbejön. Ha sokáig fennáll, nyilván orvoshoz kell fordulni.
2011. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi tehát egy héten belül elmúlik magától? Vagy menjek most orvoshoz vagy elmúlik?
2011. febr. 8. 18:42
 3/4 Yumiko ***** válasza:
Hogyha a füleddel van a probléma, akkor mindenképpen az orrodra is gyanakodni kell! Ha az orrnyálkahártya megduzzad, akkor valószínűleg a füleddel is problémák lesznek, ami nem feltétlenül a torokgyulladás következmélnye, vagy társtünete, de persze nem kizárandó! Ajánlatos orrspray, ami a duzzanatot leviszi, ezzel is utat nyitva az ép halláshoz, mivel szoros kapcsolatban állnak egymással. Egy orvosnak azért ajánlatos megmutatni, mert egy hallásvizsgálat sok mindent megerősíthet!
2011. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi megmutattam orvosnak orrspray!
2011. febr. 11. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!