Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ugye ez a köhögés és sípolás...

Ugye ez a köhögés és sípolás asztma?

Figyelt kérdés

A 19 hónapos kislányomon vannak valami piros kiütések, az orvos megállapította, hogy allergia. De most beteg is folyik az orra és köhög.

Pár napja az történik, hogy főleg este elalvás utan, nagyon rájön egy erös köhögésroham, és sípol a tüdeje, és annyira köhög, hogy nem kap levegőt, fulladozik, aztán elmúlik.

Ugye ez asztma? Nem lesz baja ha csak Szerdán viszem orvoshoz(csak akkor tudom)? És addig is mit csináljak ha egy ilyen roham jőn rá?


2010. aug. 30. 22:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom a betegségtől van.
2010. aug. 30. 22:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Szegény lehet, hogy olyan erős az allergiája, hogy allergiás asztmája van. Én is ebben szenvedek, már évek óta. Mivel ilyen kicsi még, jobb lenne minél hamarabb orvoshoz vinni. Minél hamarabb ki kéne deríteni mire allergiás. A kiütésekből ítélve valami otthoni dologra. Nincs háziállat? Esetleg nem ért poros dolgokhoz hozzá?
2010. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs háziállat.

De arra figyeltem, hogy miután megeszi a tápszert vagy közben, akkor jön rá egy ilyen köhögés, én arra gondolok, hogy a tápszertől(arra allergiás nem lehet?), ma és a tegnap is úgy rájött egy ilyen, hogy tápszer evés után jött vissza belőle, ma reggel hányt is utána.

Lehet, hogy a tápszertől, de eddig is ezt itta, és nem volt semmi baja!

2010. aug. 31. 10:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, és ma visszük orvoshoz, majd még írok.
2010. aug. 31. 11:20
 5/7 A kérdező kommentje:

Közel van az orvos hozzánk, és megnézettem. Most értünk haza.

Megnyugodtam, mert NEM ASZTMA. Azt mondták nekem, hogy ne fessem az ördögöt a falra:)Jaj, de szegénykém tényleg annyira csúnyán csinál, hogy fullad meg tényleg és nagyon ijesztő.

Nagyon meg van fázva, folyik az orra mint írtam. És az a baj, hogy az a "valami" az orrából folyik vissza neki a torkába és az hányingert csinál, mert nagyon csúnya a torka.

Ja és azért kösz neked a segítséget:)

2010. aug. 31. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen:) Még szerencse, hogy mégsem asztma, az egy nagyon szemét dolog.

Jobbulást kívánok!

2010. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. szept. 1. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!