Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már több mint 1 hete (lassan...

Már több mint 1 hete (lassan 2) fáj a torkom. Semmi más tünetem nincs ezen kívül, de már nyelni is alig tudok. Se láz, se semmi más gond nincs. Szerintetek mi lehet ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nevetségesen hangzik, de talán erősen horkolsz éjszaka. Nekem is volt egy ilyen időszakom, amikor eléggé fájt emiatt. Vannak ilyen szájsprey-ek, másként nemtudom elmagyarázni :S azok általában elmúlasztják. :)
2010. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én is így vagyok! Annyit tudok tenni, h szedek Summetrolim-ot naponta 2x, vagy szopogató tablettát! Pihentetem a hangszálaimat!

Igyál meleg teát az is segít!

Remélem, h tudtam segíteni! Jobbulást kívánok! :)

20/L

2010. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igyál meleg mézes teát!!
2010. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meleg mézes tea és corsodyl-os öblögetés, gargalizálás segíg. Nem használsz légkondit?
2010. aug. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves első kérdező...nem horkolok egyáltalán.

A többiektől köszönöm a segitséget. Nem használok légkondit, itthon ülök már jó ideje. Utolsó vakációmat töltöm itthon mert jön az egyetem.

Megpróbálom a mézes teát meg valami tablettát hátha használ. Orvoshoz nem akartam fordulni mert ennyi "tünettel" eléggé nevetséges lenne.

Köszi mégegyszer mindent.

18/L

2010. aug. 29. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!