Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem csak az oltottak...

Miért nem csak az oltottak számára oldják fel a közterületi maszkviselést ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 11:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

Mert sok helyen nincsenek kint tömegek. És ha tőled három méterre van valaki, oly mindegy, oltott, vagy sem... Aki meg fél, annak semmi sem tiltja a maszkviselést.

Én oltott vagyok, meg át is estem rajta. De van egy olyan betegségem, hogy emberek közé csak maszkban mehetek. Tehát kihalt utcán nem fogom felvenni, akkor sem, ha tőlem 5-6 méterre vannak emberek. De ha tömeg van, akkor igen, akkor is, ha emiatt bárki hülyének néz.

Oltáspárti vagyok, de azért ne essünk már át ennyire a ló túloldalára!

2021. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Mert a hatóságnak nincs kapacitása azt ellenőrizni, hogy az adott tömegben kinek van igazolványa és kinek nincs. Még a kötelező maszkhordást sem tudták betartatni.
2021. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%

Azért mert megnősül a (nemzeti gázszerelő) és egyből lehet lagzikat rendezni ?

[link]

2021. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Vázolom: kisvárosok, külvárosi részek. A kutya sem jár, de a madár sem. Ha te ennek ellenére maszkban mászkáltatnál mindenkit, akkor elj oxigénsátorban es soha többet ne menj a friss levegőre.
2021. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%

A kérdésből következtetve Te már beoltottad magad, szóval 'védett' vagy. Akkor minek kell foglalkozni azzal, hogy ki hord utcán maszkot és ki nem?


Én voltam kovidos, feleségem is, az egész családjaink is beleértve a 84éves mamát, "oltakozni", "oltást felvenni" egyikünk sem fog és nem azért mert laposföld meg gyíkemberek, hanem mert simán nem érdekel. Viszont azt mindenki felejtse el, hogy napsütéses szép időben maszkban sétálgatok a városban/faluban :)

2021. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%
Eleve egy nagy marhaság közterületen maszkot viselni. Minek? :D
2021. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
Azért, mert ha csak az oltottak számára engedélyeznék ezt, akkor itt (is) megint kitörne a hiszti.
2021. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
74%
7-es és nem jogosan? Ja de! Amúgy nem hisztiről kéne beszélni, hanem arról hogy az emberek hagyták hogy szó szerint elvegyék tőlük a friss levegőt.
2021. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
#7 Ja neked a kommunizmus alatti vagyonelkobzástól kiakadók is biztos csak hisztiztek. Meg a halálgyárba küldöttek is biztos hisztiztek. Majd megnézem te hogy hisztizel ha egyszer rajtad csattan majd az ostor.
2021. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Alex Fly ***** válasza:
38%
@9: ja, mert szerinted az általad említett emberek a saját, szabad döntésük miatt kerültek ebbe a helyzetbe és ugyanígy, a saját szabad döntésükkel bármikor véget vethettek ennek...
2021. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!