Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan, aki azért nem...

Van olyan, aki azért nem oltat mert?

Figyelt kérdés
Mert a zsigereiben, az ösztöneiben érzi, hogy nem kell az oltás a szervezetének? Én ha csak az oltásra gondolok, az egész szervezetem tiltakozik ellene. Nem vagyok oltásellenes, aki akar oltasson, senkit nem beszélek le róla, de saját magamnak egyszerűen érzi a szervezetem hogy nem kell. Más is van így, hogy az ösztőnei mondják hogy nem kell neki oltás?
2021. máj. 10. 08:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok hajlandó oltatni. Van egy gyógyszer, az a neve hogy Ivermectin, nézzetek utána!
2021. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Alex Fly ***** válasza:
@11: utánanéztem az általad említett, állatgyógyászatban használt parazitaellenes szernek. De mi köze van a védőoltásokhoz?
2021. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!