Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elfertőződött a seb?

Elfertőződött a seb?

Figyelt kérdés
tesom egyik lábán van 1 nagyon pici seb,és 1 vékony piros csik huzódik felette.fáj neki nagyon.ez mitöl lehet? el van fertőződve? köszi a válaszokat! fontos lenne!
2010. aug. 21. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Basszus ez a vérmérgezés jele!!!!!!!!!!Azonnal kórház!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez bizony vérmérgezés. Bármilyen pici sebbel előfordulhat. Irány az ügyelet, minimum egy tetanusz. Ne húzzátok hétfőig, mert komolyabb baj is lehet belőle.
2010. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a sebből kiindulva a szív irányába van a piros csík akkor igen, valószinűleg elfertőződött, főleg ha fáj is. Irány a kórház, vagy ügyelet nem tudom merre laksz.
2010. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
O.O nekem is ez van tegnap óta de nem fáj..akkor is lehet vérmérgezés? O_O
2010. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fájdalom "lényegtelen". Ha elindult a szív felé egy vékony piros vonal, az azt jelenti, hogy vérmérgezése van az illetőnek.


Viszont a tetanusz nem összekeverendő a vérmérgezéssel, ez két különböző betegség.


Azonnal orvos! Akár órák alatt is elérhet a szívhez a vonal!

2010. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát rajzoljátok be egy filctollal, a csík végénél, és ha följebb megy a csík, akkor rohanás a kórházba.
2010. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már elment az ügyeletre, mondtam neki ne várjon hétfőig.Köszi a válaszokat!!
2010. aug. 21. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!