Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Piros, viszkető végbél?

Piros, viszkető végbél?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hete áll fent az állapot. Először azt hittem kicsípte valami, így Neogranormonnal kenegettem. Ez már korábban is bevált... de 7 nap alatt semmi javulás. Alapvetően nem fáj, csak ha kitörlöm, hozzáérek vagy valami.


Nem igazán merek bőrgyógyászhoz menni, amíg nem muszáj... Valami ötlet?


2010. aug. 21. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez vagy egy kezdődő aranyér vagy esetleg picit berepedt és most az gyógyul.
2010. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azert erdemes megfigyelni, hogy mikor jelentkezik, s hogyan?

Ulofurdo pl. mezei-zsurlo, cickafark es kamilla fozetet kesziteni, es beleulni. legalabb 10 percig tartson.

Ezutan pedig koromvirag kenoccsel bekenni.

Ez igy van, hogy lehet egy repedes, de gyulladas is, s igy

van, lehet egy aranyer kezdeti stadiuma is.

Friss alovera zsele is nagyon jo ra, mivel van gyull.gatlo

hatasa.

2010. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Túl sokminden lehet,először a proktologiára kellene menned,és ha ugy látja majd továbbküld a börgyogyra.

Lehet aranyér,végbélrepedést nem hinném,mert az fájna wc-zés közben és után,nyálkahártya gyulladás,váladékozás (aranyér-sipoly-stb)Ekcéma...

Ergo, irány az orvos

2010. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem bőrgyógy,hanem sebészet!én is ott voltam.
2010. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha egyelőre nem akarsz dokihoz menni, mindenképpen érdemes kipróbálnod valamilyen végbél ápoló krémet. Nekem visszatérő aranyér problémáim vannak, de dokihoz én sem akartam elmenni, úgyhogy ha előjön én is kenem :) Egyébként nekem a Rectanal Aid nevű krém vált be, tény, hogy nem a legolcsóbb, viszont kamillával kombinálva két nap alatt, azt is elfelejtettem, hogy fájt :)
2010. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!