Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valamiért nehéz a levegővétel,...

Valamiért nehéz a levegővétel, a nyelés, de miért?

Figyelt kérdés
Helosztok, egyik napról a másikra alakult ez ki. Elsőnek csak megvoltam fázva utána már nehezedett a nyelés, és most olyan érzésem van mintha a torkomban egy csomó lenne, ami akadályozza a lézést - nyelést. Néha ebéd után kicsit szédülök, mert nehéz levegőt venni. Szerintetek mi lehet az oka?
2010. aug. 17. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van , olyan nehezen tudok nagy levegőt venni,igaz én dohányzom :(
2010. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is így kezdődött:(( Pajzsmirgyedet nézesd meg sürgősen!!!!
2010. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

engem ezekkel a tünetekkel...

először inkább válaszolj, hogy enni mindent tudsz-e rendesen!

Vagy csak hígat, vagy szilárdat is!

2010. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

5 napja kezdődött nekem is. Először fájt a nyelés. Másnap beszélni sem tudtam és 39 fokos lázam volt. Az ügyelet hazaküldött mondván nincs nekem komoly bajom. Szombat estétől gyakorlatilag egy szemhunyást sem alszom, mert ugatok mint egy kutya és iszonyúan fáj a mellkasom. Alig bírok enni. Ha eszem is csak folyékonyat, mert attól nem kapok köhögő görcsöt. Lázam napközben nincs, de a torkom olyan mint egy gombóc. Lélegezni meg örült nehéz, pedig nem dohányzom.

Nem tudom mi lehet ez.

2010. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na elmentem orvoshoz azt mondta hogy az orromban lévő válladék lekerült odáig. Antibiltikumot írt fel meg látjuk mi lesz... am rendesen tudok enni meg mindent csak a légzés néha fura zavar vlami meg oylan mitnha egy hártya lenne ott ... elég fura
2010. aug. 27. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!