Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet valami bajom? :O

Lehet valami bajom? :O

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyszüleimnél ettem mézes puszedlit. Viszont csak a második után vettem észre, hogy az alsókon ott mászik egy kukac. Gondolom jó ideje ott állt a szekrényben :| Viszont amit megettem, azon nem láttam semmi gyanúsat, ezért fogyasztottam el nyugodtan. Ez már egy hete történt, és nem vettem észre magamon semmi érdekeset, ami betegségre utalna. Esetleg van tőle valami bajom? Pl ha megettem a petéket, azok ki tudnak kelni a gyomromban, vagy a sav megöli őket? Nem hiszem hogy bélféreg, de sosem lehet tudni. Eléggé meg vagyok ijedve :S
2010. aug. 16. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
naggyon naggyon réégen kukacokat is ettünk :D nemlesz semmi bajod, ettél 1 kis fehérjét:D,,,,, selymesebb lesz a böröd :D. komolyra fordítva a szót khm.......... semmi bajod nem lesz tőle:D
2010. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy nem válaszolok, de felfordult a gyomrom mikor elolvastam:D amúgy szerintem menj el egy orvoshoz ha ennyire félsz.

én annó vettem egy pudingos buktát vagy mit, és beleharaptam, és láttam h belül penészes. szerinted?:DDD

2010. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hidd el, nekem is felfordult a gyomrom elég rendesen. de a penészes bukta se rossz :)
2010. aug. 16. 23:22
 4/5 anonim ***** válasza:
én suliba egyszer neki álltam vígan a műzlis csokimnak... beleharapok, lenyelem, majd észreveszem h 3 kis kukac kandikál kifele a magok között... jött visszafele, de ráittam a vizet, ciki lett volna ott mindenki előtt rókázni :):D
2010. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz..., már rég kitojtad!Megszoktad sasolni a kakidat miután kitojod?Ha nincs benne bélféreg akkor no para!!
2010. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!