Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vonatos, csöveses kézzel...

Vonatos, csöveses kézzel ettem. Lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés
Vonaton utaztam (a kezemmel megfogtam ezt azt ugye), majd szóba elegyedtem egy alkoholistával, az ICn. Nem tudtam ugye máshova ülni, kénytelen voltam beszélgetni vele, a végén meg lekezelt velem. Ezek után megettem egy szendvicset, szalvétával, de azért párszor megfogtam a szenvicset is. Eszembe sem volt, csak utána jutott eszembe, hogy hogy ehettem ilyen retkes kézzel. Lehet ettől bajom?
2011. okt. 19. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek, hogy ennyibe bele-betegedsz, de azért máskor figyelj oda! Persze ez mindig függ attól is, hogy a szervezeted immunszerdszere alapjaiban mennyire erős. Ennyitől még nem volna szabad lebetegedned!

Ha van lehetőséged, egyél meg 1-2 evőkanál mézet, (erősíti az immunrendszert) igyál citromos teát (C-vitamin bevitel). Utána ne filózz rajta, most felejtsd el az egészet!

2011. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Hát ahhoz hogy egészségesen felnőjünk, szükség van bizonyos mennyiségű kosz elfogyasztására, már csak az immunrendszerünk edzése miatt is, úgyhogy ne aggódj. Viszont úgy hallottam, hogy a szalvéta nehezen emészthető!
2011. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:)
2011. okt. 19. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől szinte tuti nem. De azért ne legyen ebből rendszer!
2011. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!