Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy megfáztam?...

Lehetséges hogy megfáztam? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma délután hirtelen elkezdett fájni a torkom, estére teljesen be is dugult az orrom, rosszul érzem magam. Nem értem, hogy fázhattam meg amikor ilyen meleg van kint. A legrosszabb hogy holnap indulok a várva várt nyaralásra és lehet hogy el lesz rontva az egész? Tavasszal is voltunk pár napot pihenni és akkor is pont indulásra betegedtem meg. El vagyok keseredve...
2010. aug. 13. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Kalmopyrin vagy paracetamol tartalmú szer, sok folyadék, de ne forró és ne is hideg, sok C vitamin, Septofortot vagy valami hasonlót szopogatni. A megbetegedés nem megfázástól van, hanem kórokozóktól, jobb esetben ezek vírusok s gyorsan túljutsz rajta. Hova mész nyaralni? Külföldre kicsit necces. Pihenj sokat, ne terheld magad.
2010. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kalmopyrin van itthon meg c vitamin is. Balatonhoz megyünk. Emlékszem hogy tavasszal is végigszenvedtem azt a pár napot, hiába lett volna tök jó minden én semmit nem tudtam élvezni olyan beteg voltam és félek hogy most is így lesz.
2010. aug. 13. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
én egyik reggel arra ébredtem hogy picikét fájt a torkom, gondoltam kis pezsgő tabletta és estére kutya bajom se lesz. Délutánra annyira, olyan hirtelen belementem hogy minden bajom volt, fájt a fejem. Másnap hőemelkedés, már épp elhatároztam hogy holnap reggel doki mikor amilyen gyorsan jött olyan gyorsan el is tűnt, de így is sajnos 4 napba telt.
2010. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Balatonnál a napon simán meggyógyulsz, csak ne menj a vízbe egy pár napig.
2010. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A az egész nagy nyaralás is össz-vissz egy hét lesz, ha abból 4 napot beteg vagyok akkor marad 3...
2010. aug. 14. 00:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap leutaztunk de ma hazajöttünk olyan pocsékul vagyok. Remény sem volt rá hogy 1-2 napon belül helyrejöjjek. Vicces mert ha télen megfázom akkor sem vagyok ilyen beteg mint most. Az biztos hogy én nyaralást többet nem szervezek, ezért minek? Pénzkidobás.
2010. aug. 15. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!