Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfáztam! Orrom folyik...

Megfáztam! Orrom folyik mindkét fülemre alig hallok voltam dokinál. Irt fel nurofent nasivin orrcseppet meg otipax fül cseppet meg infra lámpával lámpázom kb mikor mulik el?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:
10 nap
2011. febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Komolyan?
2011. febr. 8. 09:46
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, az első 3-4 nap a legnehezebb, 7.től már akár tünetmentes is lehetsz de min. 10 nap teljes felépülés
2011. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem már multhét kedden elkezdődött ez a megfázás de már elkeztem lámpázni. Csütörtökön mentem FÜG-höz és azt mondta hogy fogjam be az orom és fujjam mintha orrot fujnék. akkor ezek szerint már multhét keddtől lehet számolni a 10 napot?
2011. febr. 8. 10:47
 5/10 anonim ***** válasza:
ez szerintem hülyeség mert az agyban túlnyomást csinál. A helyedben és sima konyhasót egy teáskanállal beraknék 1 dl vízbe (tengervíz) és jó lenne ha lenne otthon fecskendő de ha nincs akkor egyik orrlyukon fel kéne szívni majd befogni amelyiken fel lett szívva és a másikon kifújni ha sikerül. ez eljut minden kis zugba ahol a pangó váladék letapadt és a kórokozók szépen benne csücsülnek
2011. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
most honnan számoljam a 10 napot multhét keddtől mert akk a mai nap lenne a 8-dik nap. és még nem pattant a fülem meg nem hallok rendesen
2011. febr. 8. 10:59
 7/10 A kérdező kommentje:
S.O. S. Segitsetek
2011. febr. 8. 11:43
 8/10 anonim ***** válasza:
hát... ez már szakorvost kíván mert 10 nap alatt le szokott csengeni a dolog, így csak türelemnek kell lenni. Ha orrfújáskor jön a fülben a cicergő hang akkor ott már közlekedik a takony és van esély hogy kidugul utána pár nap múlva
2011. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és nem tudsz ajánlani valami jó házi praktikát?? ami hatásos??
2011. febr. 8. 13:47
 10/10 anonim ***** válasza:
hidegpárásítót ami ionizálja a levegőt mert az apró vízcseppek eljutnak a zugokban és azt a bacik nem szeretik és a sós vizet felszívni ill. melegített sópárnát rakni a fülhöz mert azt sem szeretik. Ajánlják a fülgyertyát, nekem az semmit nem segített
2011. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!