Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit jelent koronavírus esetébe...

Mit jelent koronavírus esetében, ha az első gyorsteszt negatív, az elvégzett PCR viszont pozitív?

Figyelt kérdés
Ha “nagyon” fertőző lennék a gyors is kimutatná nem?
2020. dec. 29. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Azt, hogy maradjotthon...


Én a főnökömre hallgatok!


Szerinte a Magyar egészségügyben az a jó, ha nem kerülsz be!

2020. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
A PCR megbízhatóbb, mint a gyorsteszt, úgyhogy ez azt jelenti, hogy pozitív vagy.
2020. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Dr. Kary Mullis, a PCR teszt feltalálója elmondja e videóban, hogy semmiféle fertőzés, járvány tesztelésére NEM alkalmas a PRC-teszt! Sőt, betegségget sem lehet megállapítani vele. Minden valamirevaló orvos tudja, hogy ha létezne is megbízható teszt erre, akkor is kellene hogy láthassa élőben is az orvos, az illetőt ahhoz, hogy diagnózist felállíthasson. Arról nem beszélve, hogy ha valaki fertőzött is (volna), de tünetmentes, akkor szinte kizárt, hogy továbbadná.


A video:

[link]

2020. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
#4 Annyi eszed van, mint egy marék földnek...
2020. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Előző: érvelni is tudsz, vagy csak provokálni és személyeskedni? Szívesen venném inkább azt, ha te is józanul érvelnél, mint én, tudományos alapon.
2020. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Még annyit, hogy a 20:31-nek szólt az előző hozzászólásom. Tényleg örömmel érvelek és tisztelem, HA a másik ember korrekt volna, nem csak én.
2020. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

A WHO VÉGRE ELISMERI, HOGY A COVID19 PCR-TESZTNEK „PROBLÉMÁJA VAN”

reich.aron

2020-12-27


2020. december 14-én kiadott nyilatkozatában az Egészségügyi Világszervezet végül beismerte, amit több mint 100 000 orvos és egészségügyi szakember mond már hónapok óta: a COVID-19 diagnosztizálásához használt PCR-teszt igazából vaktában lövöldözés sok hamis pozitív eredménnyel.


Ez a WHO által beismert „probléma” olyan nemzetközi perek nyomán történt, amelyek feltárják a közegészségügyi tisztviselők és döntéshozók alkalmatlanságát és szabálytalanságát a célnak nem megfelelő diagnosztikai tesztre való hivatkozás miatt.


Az Egészségügyi Világszervezet ezen beismerése szerint a „probléma” lényege egy teljesen önkényes ciklusfolyamat, amely „azt jelenti, hogy sok ciklusra volt szükség a vírus kimutatásához. Bizonyos körülmények között nehéz megkülönböztetni a háttérzajt és a célvírus tényleges jelenlétét. ”


Az ENSZ testülete egyértelműen arra törekszik, hogy elhatárolódjon a végzetesen hibás teszttől, mivel egyre több per folyik a bíróságokon, és őrültség egy olyan tesztre támaszkodni, amelyet még a feltaláló, Kary B. Mullis professzor sem betegségek diagnosztizálására tervezett. [1]



Mullis professzor 1993-ban kémiai Nobel-díjat kapott. „Véletlenül” Mullis közvetlenül a pandémia kezdete előtt halt meg.


2020. november 22-én beszámoltunk arról, hogy egy jelentős portugál bírósági ügy szerint a COVID-19 diagnosztizálásához világszerte alkalmazott polimeráz láncreakciós teszt (PCR) nem alkalmas a célra. A legfontosabb, hogy a bírák úgy döntöttek, hogy egyetlen pozitív PCR-teszt nem használható a fertőzés hatékony diagnózisaként.


Ahogy az Off-Guardian.org annak idején beszámolt:


„Döntésükben Margarida Ramos de Almeida és Ana Paramés bírák több tudományos tanulmányra hivatkoztak. Legfőképpen Jaafar és munkatársai tanulmányára, amely megállapította, hogy – 35 vagy több ciklusú PCR-tesztek futtatásakor – a pontosság 3% -ra esett, vagyis a pozitív eredmények akár 97% -a is hamis pozitív lehet.


Az ítélet arra a következtetésre jut, hogy az általuk olvasott tudomány alapján minden 25 ciklust meghaladó PCR-teszt teljesen megbízhatatlan. A kormányok és a magánlaboratóriumok nagyon szűkszavúak voltak a ciklusok pontos számáról a PCR-tesztelés során, de köztudott, hogy néha eléri a 45-öt is. Még Anthony Fauci, a rettegés vezetője is nyilvánosan kijelentette, hogy 35 felett bármi teljesen használhatatlan.”


A teljes ítéletet itt olvashatja el az eredeti portugál nyelven:

[link]


és angolra fordítva itt:

[GOOGLE FORDÍTÓ]


Dr. Pascal Sacré egyike a több ezer dühös orvosnak, akik szerint PCR-teszteket nem szabad használni. Ő azt írta, hogy:


„Az RT-PCR technikának ezt a visszaélését egyes kormányok könyörtelen és szándékos stratégiának használják, tudományos biztonsági tanácsok és az uralkodó média támogatásával, hogy indokolják a túlzott intézkedéseket, például számos alkotmányos jog megsértését, a gazdaság a társadalom egész aktív ágazatának csődjét, az életkörülmények romlását a hétköznapi polgárok nagy részénél, számos pozitív RT-PCR teszten alapuló járvány ürügyén, és nem a betegek valós számán . ”


Világos és meggyőző tudományos bizonyíték bizonyítja, hogy ezek a tesztek nem pontosak, és statisztikailag szignifikáns pozitív százalékos arányt hoznak létre a hamis eredményekből. A pozitív eredmények nagyobb valószínűséggel jelzik a „közönséges légzőszervi betegségeket, mint például a nátha”. [2]



Mindez azonban nem új információ a tudomány számára. Ezek a tények legalább 2007 előtt ismertek voltak, miután a New York Times „A gyorstesztbe vetett hit olyan epidémiához vezet, amely nem volt” (fenti kép) világosan megmutatta, hogy a PCR-vizsgálatok tudományosan mennyire pontatlanok, sok megdöbbentő állítást tartalmazva az orvosi szakértők e tesztek használatáról, világosan meghatározva, hogy ezek hogyan eredményeznek hamis pozitív eredményt, valamint veszélyes túlzásokhoz és hamis riasztásokhoz vezetnek. [3]


2007-es történetükben a New York Times idézte Dr. Elizabeth Talbot-ot, a New Hampshire-i Egészségügyi és Humán Szolgáltatási Minisztérium állami epidemiológusának előrelátó idézetét:


“Az ál-járvány egyik legzavaróbb szempontja az, hogy az összes döntés akkoriban ésszerűnek tűnt.”


Azok, akik állami intézményeinket működtetik, megengedték, hogy a történelem megismétlődjön. A hozzá nem értés és a jogellenes gonosztett élén maga az ENSZ áll. A COVID-19 médiatájékoztatóján, 2020. március 16-án a WHO főigazgatója, Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus (az alábbi fotó) a következőt mondta:


“Egyszerű üzenetünk van minden ország számára: teszt, teszt, teszt.”



Ez az őrület, amikor akárkit tesztelnek, még tünetek nélkül is, egy globális közegészségügyi botrány, amelyet le kell állítani. Minden olyan magas rangú tisztviselőt aki bűnrészes bíróság elé kell állítani.


[1] Kary Mullis : « Le test PCR ne permet pas de savoir si vous êtes malade », vidéo accessible sur YouTube, 9 octobre 2020.:

[link]

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=57YQjM5_30E&..


[2] David DeGraw, Torsten Engelbrecht and Konstantin Demeter,

[link]


[3] New York Times,’Faith in Quick Test Leads to Epidemic That Wasn’t,’ Gina Kolota, Published: January 22, 2007.:

[link]


Eredeti cikk írója John O’Sullivan

2020. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szeiff ***** válasza:

1) Tavasszal két negatív antitest gyorsteszt után állt be a koronás fulladás. Ennyi. PCR tesztem nem volt.


2) Van egy tesztelési eljárás, amiről hallgatnak mint a sír. Magának a betegség pillanatnyi tényének megállapítására alkalmatlan, és lassú az átfutási ideje. Akkor mondhatnánk, hogy okkal nem hallunk róla.


!!! DE NEM !!!

Ez az eljárás magának az immunizálódásnak a tényét érzékeli. Már tömegesen használták az elvet a TBC elleni harchoz hazánkban teljes sikerrel. Ez volt a Tuberculin tapasz. Elv: Elroncsolt, életképtelen kórokozó fehérjét visznek fel egy kis korong felületére. Ezt a kis (alumínium) korongot mintha egy sebtapasz közepén lenne, ezt ragasztották az ember hátára. Ha volt a kórokozó bármely antigénje ellen antitest termelése a vizsgált embernek, akkor a bőrén a korong alatt bőrpír keletkezett. Részletes leírás:

[link]

A teszt-elv megbízható, olcsó, kifejezetten tömeges tesztelésre alkalmas.


Miért kéne? Ha nem lesz elég oltás, ha valakinél nagyok a mellékhatás veszélyek, ha nem tudjuk mikor kell újraoltani, mert az egyénenként erősen eltérő lehet, stb. akkor valami alapján tudományosan szelektálni kell, ki kapja és ki ne az oltást.

Pont ez volt a feladata a Tuberculin tapasznak is, a BCG oltásnál. És valamilyen tesztre mindenképp szükség lesz a Covid19 elleni oltáshoz is, ami tömegesen végezhető, érzékeny és megbízható. Ez lenne a Covidin tapasz.


A funkció nyilvánvaló. Közmédiákban a funkcióról sincs hang, nem hogy mivel fogják betölteni.

2021. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!