Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha találkoztam covidossal...

Ha találkoztam covidossal akkor hány nap után fertőzhetek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Semennyi. Attól, hogy találkoztál vele, még nem biztos, hogy el is kapod. Sőt annak az esélye a kisebb, hogy elkapd. Én naponta találkozok egy csomó emberrel, akik közül már többről is kiderült, hogy pozitív volt akkor, aztán mégsem kaptam el. Vagy lehet, hogy elkaptam, de akkor átment rajtam minden tünet nélkül.
2020. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak ez egy hete volt és a gyorstesztem pozitív lett.azért kérdeztem, hogy ilyenkor rögtön ugyanúgy fertőzök vagy inkább a tünetek megjelenése után jobban? bár tünetem sincs nagyon..
2020. nov. 30. 15:20
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A teszt semmit nem jelent, nagy részük fals eredményt ad. Az lényeg, hogy vannak-e valódi tüneteid.
2020. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tüneted van valószínű jobban fertőzöl, de még hivatalosan nincs meg, hogy meddig fertőz valaki.
2020. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
még hőemelkedésem se..a torkom kapart egy picit, de az mindig ahogy bejön a hideg idő...igazából reggel semmi bajom nem volt amikor felkeltem, aztán a pozitív teszt óta figyelem magam, de inkább viszket a fülem torkom de nem fáj... a hideg időben mindig ez van, minden télen.
2020. nov. 30. 15:46
 6/13 anonim ***** válasza:
1: Ha talalkozott akkor 95% hogy elkapta. Mi is így voltunk.1 percet tartózkodtunk és 1 hét múlva jöttek a tünetek.
2020. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és hogy zajlott nálatok? hihetetlen amúgy, hogy dupla maszkban , negyed óránként kezet fertőtlenítve elkaptam akkor a kolléganőmtől..
2020. nov. 30. 21:19
 8/13 anonim ***** válasza:
2020. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ez biztató, hogy amíg tünetmentes valaki, addig elvileg annyira nem is fertőz még...
2020. nov. 30. 22:10
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg annyira nem. Gyakorlatilag viszont találkozhatsz olyanokkal, akiket már egy kisebb vírusmennyiség is ledönt, úgyhogy maradj szépen otthon.


"hány nap után fertőzhetek?"

Akár még aznap is, ha elkaptad tőle.

2020. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!