Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fel fogjátok venni a vakcinát?

Fel fogjátok venni a vakcinát?

Figyelt kérdés
2020. nov. 20. 13:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Videóra? Igen.
2020. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
csak ha leesik.
2020. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
72%
Fel hát,de hova?
2020. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Mért venném?
2020. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

Ne csodálkozzunk a kérdésen általában terhet szoktak felvenni ,na ez is egyfajta teher lesz az biztos...


én biztos nem állok sorba érte,mert nem hiszek nem csak az oltásban hanem az egész gyógyszeriparban,ezzel nem akarom az orvosokat démonizálni ök csak betanulják a gyogyszeripar által fizetett egyetemeken azt amit diktálnak nekik,attól még lehetnek kedves emberek

2020. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
21%

csak gondoljatok bele mióta van gyógyszeripar, hány olyan ember él a földön egy bizonyos kor felett akinek ne lenne valamilyen betegsége ,és az a baj ez a bizonyos kor 30felett van kb.


Honan is tudjuk ,hogy régen anyíra rosz volt az életkór és több járvány volt, mint most? nem voltunk ott csak azt mondják hogy több volt.De szerintem az ellenkezője igaz tovább éltünk kevesebb betegséggel főleg civilizációs betegségek nélkül éltünk.

azzal is tisztába vagyok már anyíra elfajzott a világ ha akarnék se tudnék teljessen egészségesen élni, rossz levegő,legyengített imunrenszer gyerekkorban pl oltásokkal,antibiotikumokkal,tápszerrel stb stb

nézétek csak meg egy mai fiatal fogát(szemmélyes véleményem szerint tükrözi az immunrendszer állapotát a szájflóra) sárga rohad bűdős,kémiai vegyszerekkel és mentolal kel elnyomni a szagát anyira élettelen..

2020. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem. Nem akarok a rákövetkező évben meghalni miatta.
2020. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
11%
fel, dacoloka gravitációval :D de most komolyan ez a megfogalmazás XD
2020. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
2020. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#8

Te beszélsz ilyen helyesírással? xd

2020. nov. 21. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!