Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 napja megy a hasam. Többi lent?

2 napja megy a hasam. Többi lent?

Figyelt kérdés

Na szóval nem gyomorrontás mert akkor már elmúlt vna hnap megyek bnőmmel álaltkertbe de így lehetetlen hnapután kezdek uj munkahelyen és úgyérzem mindkettő elfog úszni ez miatt, ma utcán rohamosan rámjött ha 1 másodperccel később érek haza végem... most eszek sósvízbe főtt krumplit ittam ecetes vizet de sztem ha ez vírus ezektől semmivel sem lesz jobb... és nem szeretném a hnapi állatkertet lemondani már erre várunk hetek óta, de ha ott pesten az utcán rámjön hát akkor sajna rendesen beszopom...

ti mit tennétek?


2010. aug. 9. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ment ma egész délután, már azt hittem kifordul a belem.Kegyetlen volt.Bevettem 1 lopediumot, semmi.Bevettem még egyet, és lekopogom, szerintem helyrejött.Enni még nem merek holnap sem.Lehet neked is használa ez a gyógyszer.Azt mondják 3 nap után már orvoshoz kell menni.
2010. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sikerült a kirándulás?
2010. aug. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
ahha vettem széntabit:) egyet bevettem és király volt:)
2010. aug. 11. 07:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám ,szerencsére elmúlt ,Ezt egy vírus okozza !Alapossan moss kezet evés-ivás előtt ,vc után,édesanyád amit befőzött paradicsomot télire ,félitert igyál meg ,az megfogja ,és helyre állítja az anyagcserét a szervezetedben ,,jó a friss nyers paradicsom is,de ha nem múlik el akkor okvetlen orvoshoz forduljál ,üdv Zsóka
2010. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!