Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 napja megy a hasam. Többi lent?

2 napja megy a hasam. Többi lent?

Figyelt kérdés

Na szóval nem gyomorrontás mert akkor már elmúlt vna hnap megyek bnőmmel álaltkertbe de így lehetetlen hnapután kezdek uj munkahelyen és úgyérzem mindkettő elfog úszni ez miatt, ma utcán rohamosan rámjött ha 1 másodperccel később érek haza végem... most eszek sósvízbe főtt krumplit ittam ecetes vizet de sztem ha ez vírus ezektől semmivel sem lesz jobb... és nem szeretném a hnapi állatkertet lemondani már erre várunk hetek óta, de ha ott pesten az utcán rámjön hát akkor sajna rendesen beszopom...

ti mit tennétek?


2010. aug. 9. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami hasmenés elleni gyógyszer jót tenne.Széntabletta vagy reasec.
2010. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
imodium tabletta.az tuti használ,nekem mindig bejön.plussz egyél almát,banánt.
2010. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Vegyél be Bolus tabletát. Ha vírusos fertőzésed van az ellen is jó, meg hasfogó is van benne...


Nem tudom milyen idős vagy de sztem 2-3 db-ot rögtön bekaphatsz..

2010. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

18 vagyok ma csak banánt ettem almátios

semmi hatás:S:@

2010. aug. 9. 20:41
 5/14 A kérdező kommentje:
almát is*
2010. aug. 9. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:
hú viszont egy tanács, holnap az állatkertet hagyd ki azt még bepótolhatjátok így a holnap utána napra még rendbe teheted magad menj el orvoshoz is tuti felír valami hatásosat;) szerintem jobb lenne így nem igaz?
2010. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

holnap utána napra :D

bocs

*holnap utánra

2010. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

és ha elmennél ovoshoz?a hasmenés nem játék...főleg ha vírus okozza!


amúgy meg: lopedium, immodium, igyál még mellé normaflort!de tudom még ajánlani a smecta port!


még több ötlet:

[link]

2010. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem hagyom ki ha kicsuszik így jártam nem akarok semmi elrontója lenni...
2010. aug. 9. 21:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Az imodium tényleg nemcsak a reklám szerint jó. De ha már több napja tart, akkor irány a doki.
2010. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!