Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha ugy gondolod hogy korona...

Ha ugy gondolod hogy korona virusos vagy,de még nem teszteltek,otthon maradsz? És a gyerekek járhatnak iskolába, oviba?

Figyelt kérdés
Kicsit taknyos vagyok, illetve szagokat nem igazán érzem, az ízeket igen érzem. Nem köhögök, nem vagyok lázas, nem fáj semmim. Nem indokolt a teszt. Én itthon vagyok, de mi legyen a gyerekekkel? Én azon vagyok hogy nem engedem őket, maradnak itthon.

2020. okt. 13. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Általában aki taknyos, nem érzi a szagokat.
2020. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem 🙂
2020. okt. 13. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A megszokott, régi betegségek nem tűntek el a korona megjelenésével.
2020. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek én is. Csak nem tudom most igy merjem a gyerekeket vinni vagy jobb ha maradnak velem?
2020. okt. 13. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. Máskor is voltam beteg, nem fogok becsinálni ettől sem. Majd túl leszünk ezen is, nem kell pánikolni, épp elég ha a sajtó így túltolja a dolgot.
2020. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!