Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak az nem vírustagadó, aki...

Csak az nem vírustagadó, aki 100%-ban, mindent az utolsó cseppig elhisz a médiának?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

NINCS vírustagadó. Ezt csak a hazug média terjeszti. Akikre rámondják TÖBBSZÖR hangsúlyozták, hogy ők nem vírustagadók, a koronavírus már az 1960-as évek óta létezik. Az eszemet, értelmetlen intézkedések és az élet ellehetetlenítése miatt lépnek fel az emberek egy része, és őket hívja az agymosott hazug média vírustagadóknak.


Az birka, aki feltétel nélkül mindent elhisz a médiának és a politikusoknak.


Még a Die Hard 4-ben is megemlíti az egyik főszereplő, hogy a híreket manipulálják.

2020. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én nem vagyok vírustagadó, de nem is hiszek el mindent a médiának. Nagyon nem mindegy, hogy melyik média. Próbálni kell több helyről informálódni, esetleg külföldi hírportálokról is (CNN, BBC stb.).


Vírushívő vagy tagadó, nem szabad minden médiának hinni.

2020. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Állj! A koronavirus valóban 1960 óta létezik (meg előbb is csak nem fedezték fel ) DE EZ NEM A COVID-19!!!!! sajnos a Facebookon is terjed ez a baromság... mint ahogy a HPV Virusból is van több száz szerocsoport a koronából is! A SARS-Cov-2 (COVID-19) egy mutálódott koronavirus ami valószínű hogy Antigén drifttel alakult ki.
2020. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Én vírustagadó vagyok. Nem tudom mikor győz már meg valaki a vírus izolációs dokumentációjával végre, már nagyon várjuk pedig egy jópáran de egyik szerv sem tud róla semmit. Sajnos a legtöbb bari még annyi ésszel sem bír, hogy annak idején mikor Cecília asszony bejelentette, hogy mi magyarok izoláltuk először :D ezt a vírust elgondolkozott volna azon, hogy jó de akkor eddig mire is tesztelték körbe a fél világot ha még Orbán úr is csak most izolálta világelsőként?? ;) A fél világ teljesen hülye állapotban van, azt mesélnek be nekik amit csak akarnak a WHO banda meg a kormányok.
2020. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk nekem édes mindegy hogy ki mit hisz csak ha nem tartják be az emberek a szabályokat akkor utána se sírjanak ha majd lezárnak megint mindent és nem lesz munkájuk :)
2020. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!