Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő alatt hat a tetanol?

Mennyi idő alatt hat a tetanol?

Figyelt kérdés
Hali. Szerdán reggel egy sebből vörös csík indult el a talpamtól a bokám felé. Csak délután tudtam dokihoz menni mert lekéstem a rendelést. Délután megkaptam a Tetanol pur injekciót. De ma reggel azt vettem észre, hogy kb 2cm-ert haladt a vonal(be volt rajzolva a vonal széle szóval nem képzelgek). Ez normális? Ha normális, akkor mikor fog hatni? A válaszokat előre is köszi.
2010. aug. 6. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A kettőnek semmi köze egymáshoz. A vörös csík nagy valószínűséggel arra utal, hogy a seb környékéről a legközelebbi nyirokcsomóba vezető nyirokutak gyulladtak be. Erre a seb kipucolása ill. sz.e. (az orvos megítéséle szerint) antibiotikum a megoldás. A Tetanol inj. az esetleges tetanusz kialakulását előzi meg.
2010. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Kicsit aggódtam, de most már nem
2010. aug. 6. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!