Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A menstruációtól el lehet...

A menstruációtól el lehet kapni a HIV-et?

Figyelt kérdés
Röviden: tegnap voltam egy prostituáltnál, aktus végén vettem észre hogy mestruációs vér volt az óvszeren, ami az óvszer alá is került valamennyi. Ilyenkor van rá esély hogy HIV fertőzött leszek? Mit tudnék ilyenkor tenni?

2020. febr. 1. 22:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány százalék? 50. Vagy igen,vagy nem. Orosz rulett.
2020. febr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatos, hogy milyen keveset tudnak az emberek a HIV-ről.


Ha volt egy kétes kalandod, ahol úgy gondolod megfertőződhettél létezik egy ún. PEP (Post Exposure Prophylaxis) amelyet ha a transzmissziótól számított 72 órán belül elkezdesz jó eséllyel nem fogsz megfertőződni.


[link]


[link]


Bőven információkkal/kezeléssel a Szent László kórházban tudnak segíteni.


A te esetedben attól függ mennyi került az óvszer alá, és milyen "mélységben" ha a makkod környékére akkor veszélyesebb ha csak fent a pénisz törzsén a bőr akkor nem hiszem hogy probléma történne. A másik dolog hogy a HIV fertőzés manapság már akár napi 1 tablettával jól kezelhető és egy megfelelően kezelt személy nem tud megfertőzni. Ennek tudatában valószínűnek tartom hogy a prostituáltak a saját egészségük megőrzése érdekében szűretik magukat és ha baj van akkor kezeltetik.

2020. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már attól bes**rtam, hogy gumiba leoráloztak meg kézzel kicsináltak. Aktus össze se jött a prostival. De francokat se érdekli, mivel össze szedtem egy csodás húgyúti fertőzést tanúlságnak. Urológia és nemi gondozó labor és kezelés várat most. De mivel kb lóf**z se volt így is megszívtam! Sőt elrohantam 3 hét után HIV szűrésre is. Urológusom kizárta hogy nemi beteg vagyok. Igy ha minden igaz "megúszom" egy bakteriális fertőzéssel, rá egy kis antibiotikum. És ha még a vágy is késztet, SOHA TÖBBÉ PROSTI!
2020. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!