Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A menstruációtól el lehet...

A menstruációtól el lehet kapni a HIV-et?

Figyelt kérdés
Röviden: tegnap voltam egy prostituáltnál, aktus végén vettem észre hogy mestruációs vér volt az óvszeren, ami az óvszer alá is került valamennyi. Ilyenkor van rá esély hogy HIV fertőzött leszek? Mit tudnék ilyenkor tenni?

2020. febr. 1. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

"Mit tudnék ilyenkor tenni?"

Imádkozz!

2020. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elkaphatod. Várjál 3-4 hetet és menj el a helyi bőr-, nemibeteggondozóba. Ott végeznek szűrést.
2020. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mellé nyomtam, korán ment a válasz.

Ha az bejutott, akkor más is be juthatott.

Szóval vizsgáltasd ki magad, ha lejár a lappangási idő.

2020. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
"az óvszer alá is került valamennyi" Ezt meg hogy' sikerült megcsinálni?
2020. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Es most orulj hogy megvolt a menzesze mert amugy lehet észre sem vetted volna...
2020. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

“Szóval vizsgáltasd ki magad, ha lejár a lappangási idő.“


Hát köszi, ez aztán nagy segítség...


Na de nincs olyan fajta gyógyszer ami megállítja a HIV-et a lappangási idő alatt? 23 évesen inkább meghalnék minthogy egész életembe ezzel a vírussal szenvedjek.

2020. febr. 1. 23:46
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy kicsit be vagyok pánikolva, hány % az esélye hogy tényleg elkapjam? Ugye nem sok? Mert az sem biztos hogy a prostituált tényleg HIV fertőzött. Van olyan ismerősöm aki hónapokig szexelt védekezés nélkül a HIV fertőzött barátnőjével úgy hogy nem is tudott róla, és mégsem lett semmi baja.
2020. febr. 1. 23:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy segitseg... ok mit varsz innen tavolrol? Nincs ilyen gyogyszer ami megallitja.

Inkabb hivd fel a prostit akinel voltal es kerdezz ra egyenesen nala. Amugy meg ezer mas fertozes van. Nem caak HIVtol kell felni. Szoval egy teljes nemi szuresre menj el.

2020. febr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom 23 évesen mi késztet arra, hogy prostihoz menj, amikor van száz meg száz lány, aki egyedülálló. Nyugodtan le lehet pontozni, de aztán meg sír a szája az olyan embereknek, ha elkapnak valamit. Arra nem gondoltál, lehet Te vagy aznap a 8.aki benne járt és fürdés luxus volt közben... Az óvszer ki is szakadhat, meg nem 100%-os. Meg a nyálában is lehet bármi. Vagy a nyelvedre is húztál óvszert?! Extra undorító nő lehetett, ha tocsogó vérrel is vállalt. Tedd össze a két kezedet, ha semmit nem kapsz el. Viszont ha ezek után is prostizni fogsz, akkor előbb-utóbb számíthatsz akár hivre is.

Amúgy kérdésedre a válasz. Igen, van esély rá... És mint ahogy más is írta, pár hét elteltével menjél és és komplett szűrést csináltass nemi gondozóba. Aztán pedig gondolkozz megéri-e...

2020. febr. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy akkor is lehetsz hiv pozitív, ha óvszer nélkül szopott le.
2020. febr. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!