Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek a tunetek mire utalhatnak?

Ezek a tunetek mire utalhatnak?

Figyelt kérdés

Szoval fel eve jarok orvhosokhoz, de mindig csak masik iranyba kuldenek nezzek be hozza majd o megmondja stb.

(Igen tenyleg ilyen a helyzet errefele)


A tuneteim pontosabban: mellkasi fajdalom a mellkasom jobb oldalan. Ez nyomo, ego erzes altalaban, de nagyon ritkan szur is vagy nehezebben kapok levegot.

A vernyomasom egesz jo, es nem is szokott felmenni.

Erotlennek erzem magam, emiatt nehezen veszem ra magam a folyamatos mozgasra de estenkent mindig megprobalok edzeni -mozgasra nem valtozik.

Enni eszek rendesen, vitaminokat is pluszba, de mar vagy 3 kilot fogytam az elmult fel evben.

Es az utobbi ket honapban sokkal erosebb a fajdalom mint volt.


Amit eddig mondtak ra hogy lehet idegbecsipodes, aztan tietze szindroma, kivizsgaltak a gerincemet hogy azzal lehet e valami, mondtak azt hogy pszihes is lehet, ami miatt nem igazan reagal a fajdalomcsillapitora.

Ezutan adtak szorongasoldokat de azok sem hatottak, meg eleve nyugodt boldog ember vagyok alapbol.

Tudoszuron meg nem voltam mert azt mondtak biztos nem rak vagy tbc de el akarok menni mert eleg rossz hogy meg mindig nem kaptam ra semmilyen konkret valaszt, csak talalgatasokat.

Neha kohogok is amugy, de nem veszes.


Szerintetek ez mitol lehet? Illetve mivel probaljak meg javitani rajta?


Ja igen, azert mondtak hogy nincs ertelme a tudoszuresnek mert 18 eves vagyok, es ilyen korban nem valoszinu hogy kialakult barmi ilyesmi. Alapbol pozitiv is vagyok, inkabb csak valaszokert megyek oda vagy hogy legalabb kizarjam a daganatot.



2019. aug. 25. 22:54
 1/2 anarchy666 ***** válasza:

A mellkas röntgen nem árthat, de tényleg valószínűtlen hogy bármi látszódna rajta.

A tüneteid meg elég bizonytalanok, nehezen értelmezhetőek. A nyomó fajdalom szívre, míg az égő emésztőszervi dologra utalna, de egyik sem lehetne ebből a kettőből a mellkas jobb oldalán.

A fáradság elég sok dolognak lehet a tünete. Fél év alatt 3 kiló súlyváltozás meg nem jelent semmit.

Labort nem csináltattál?

2019. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gerincrontgen volt, vervetel illetve a szivemet neztek meg egyszer.

Ezek mind rendben voltak.


Nem tudom a faradtsag mennyire allhat az egesz hattereben mivel nem erzem magam faradtnak, csak erotlennek inkabb.


Persze el tudok vegezni akarmilyen napi feladatot, vagy mondjuk kirandulast, csak zavaro a fajdalom mellette.

2019. aug. 25. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!