Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a baj? Ugye nincs...

Mi lehet a baj? Ugye nincs összefüggés és nem kaphatta el azt a legszörnyűbb betegséget, amire én tippelek? (AIDS)

Figyelt kérdés
Két hónapja a párom benn feküdt az intenzíven 2 napig, majd mikor átkerült a rendes kórterembe valami fertőzése volt és fájdalmasan ürült a vizelete. Előfordult, hogy gennyes volt, de néha pár csepp vér is volt benne. Ebből rendbejött, és most meg iszonyatosan meg van fázva, piros a torka, rázza a hideg.
2010. júl. 12. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy nem! Annak semmi tünete nincs ilyen hamar! A kórházban sajnos gyakori a fertőzés, de biztosan nem AIDS. (Egyébként az HIV-fertőzés, AIDS csak évek múltán lesz belőle.)
2010. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi,megnyugtattál! Annyira féltem.
2010. júl. 12. 10:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, honnan vetted ezt a baromságot. Az AIDS nemi úton vagy közös tűvel terjed, a kórházakban egyszer használatos tűket használnak, és ha valaki vért kap, azt is ellenőrzik már.
2010. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az ember ha ideges és aggódik, előfordul vele.
2010. júl. 12. 10:46
 5/13 anonim ***** válasza:

Na jó, de miért nem ... pl. tüdőgyulladás? Ne haragudj, de sokkal valószínűbb lenne, mint az AIDS.


(Persze tüdőgyuszija sincs, mert akkor fuldokolva köhögne is, csak példának hoztam fel.)

2010. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kicsit gyanús volt az összefüggés (mert azt hittem összefügg) és megijedtem.
2010. júl. 12. 10:56
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez "kórház fertőzés".Sajnos gyakran előfordul.

Nagyon legyengült immunrendszerű betegekre lehet veszélyes.

2010. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nem akarlak ijesztgetni,de ezt jobb tudni.Figyelj oda a barátodra,nehogy nála is tüdőgyulladás alakuljon ki.Érdeklődni kéne az orvosánál,hogy vajon miért jöttek elő nála ezek a tünetek.(hogy jobban figyeljenek rá)...

2010. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én személy szerint mit tehetek érte?
2010. júl. 12. 12:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Mond el az orvosnak,aki kezeli hogy aggódsz érte,mert úgy látod,nem javul az állapota ,beszélj ezekről a fertőzéseiről,kérdezd meg,mi lehet az oka.Sokat számít az orvos,ápolók hozzáállása is,van sajnos,aki nem is igen néz rá arra a betegre,ahonnan nem kap hálapénzt.Lehet,hogy kénytelenek lesztek adni...De ezt előbb puhatold ki,kérdezd meg a barátodat,mennyire figyelmesek,gondoskodóak vele?Észre vették egyáltalán,hogy egyik betegségből a másikba esik,mióta kórházban van?
2010. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!