Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogamnak vagy az ínyemnek...

A fogamnak vagy az ínyemnek lehet baja?

Figyelt kérdés
Február végén tömték be a jobb alsó hatos fogamat. Az orvos szerint nem volt rajta nagy lyuk belül. Október óta járok rendbe rakatni a fogaimat, És eddig minden rendben ment. Mostanában így is van egy hét alatt 5 fogamat tömtünk felül. Viszont amit februárban csináltunk alul eléggé érzékeny. Az íny be van gyulladva egy kicsit, és külső nyomásra érzékeny. Maga a fog harapásra hidegre melegre nem érzékeny, viszont Olyan érzés mint hogyha az fájna. Májusban műtenek, de nekem időpontom a fogorvoshoz legközelebb júniusra van. Még műtét előtt szeretnék rájönni, hogy a fogammal van e baj amit tömött, vagy pedig az ínyem gyullad be valami miatt. Az a baj hogy jelenleg gerincsérv miatt nem tudok menni, így nem igazán tudok visszamenni az orvoshoz sem. Parodontax fogkrémmel mosom a fogam, és fogmosás után mindig egy kicsit megkönnyebbül. Azt veszem észre, hogy néha vérzik fogmosás közben. amíg az orvos nem kezdte el betömni a fogam nem is volt vele semmilyen nemű problémám. Az érdekelne hogy van okom nagyon aggódni a fogam miatt, vagy ez még úgymond normális és szépen el fog múlni? Az nem tudom hogy lényeges e de amikor a bal felső 1 es fogamat tömte ami hűti a gépet az a hideg levegő folyamatosan ezt a fogamat érte. Nem tudom számít e de egyébként huzat érzékeny is vagyok. Nagyon szépen köszönöm annak aki megtisztel és válaszol. Ha véletlenül előfordul helyesírási hiba, elnézést kérek mert telefonon vagyok és nem nagyon látom jól.
2019. ápr. 19. 10:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!