Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó. (közvélemény...

Dóriyyi kérdése:

Fogszabályzó. (közvélemény kutatás? )

Figyelt kérdés

Július 6.-án teszik fel a fogszabimat. Tudom....sokaknak ez hülye kérdés lesz. :)) De mondanátok nekem BÁRMIT a fogszabiról...!!:D Mostmár izgulok kicsit h milyen lesz...:S KÖSZI(l)

13/L :/


2010. jún. 27. 13:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Véletlen elküldtem de még folytatom. Nálam mindig van egy kis tükör és így ellenőrzöm. Minden evés után próbálok fogat mosni. Ha nem ajánl semmilyen fogkrémet akkor én igen. A Blend-a-med 3d white a leghatásosabb hisz akár mennyire fogod mosni a fogad sárgulni kezd. Amikor a ragasztót csiszolja le akkor ezt is leszedi de ez a fogkrém egy kicsit fehérít. A szájvíz használata igen fontos, minden este szükséges. Ami legkevésbé színezi a fogakat az a Meridol szájvíz. És a fluorid is bomlik majd a fogadban melyet pótolni kell. Erre az Elmex gél a legjobb amellyel minden hetedik napon fogmosás és szájvíz után, lefekvés előtt jól be kell dörzsölni és finoman kiöblíteni. Az íny és a fog találkozása a legérzékenyebb így azt alaposan meg kell mosni. Lényegében szeretek fogszabályzós lenni mert tudom hogy milyen szép fogaim lesznek. Sok sikert. Majd írj hogy milyen. sya

Jah sztem a lányoknak a rózsaszín, a ciklámen, a piros, világoskék színek állnak jól de ha nem akarod h feltűnő egyen válassz fehéret de átlátszót ne mert az beszíneződik.

2010. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát én 23 éves kan vagyok rögzített fogszabival alul felül mert mélyharapásom van.


Már fél éve fent van és bár mindenki azt írta hogy hozzászokik az ember én igazán sose fogok. Amikor felteszik készülj fel hogy a szerkezet nyomni törni és dörzsölni fogja a szádat ami elég kellemetlen.

Aztán havonta egyszer kontrollra kell menni legalább amikor meghúzzák azután is érzékennyé válhatnak a fogak.

Nem valami jó dolog összefoglalva de a cél szentesíti az eszközt ugyebár.

2010. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
WÁÁ én már most várom h elteljen ez a 1,5 év!! Annyi megnyugtat, hogy a barátom mellettem van.:D
2010. júl. 1. 09:06
 14/15 anonim válasza:

23:01-es vagyok! Én is ezt olvastam mindenhol, hogy kidörzsöl, meg iszonyúan fáj, meg nem tudok enni, és szétvágja belül a drót a számat.

Elmondom nekem soha semmi bajom nem volt vele, egyszer sem dörzsölt ki, egyszer nem kellett a viasz, és egyáltalán nem fáj annyira, ahogy sokan írják. Kellemetlen, de teljes mértékben kibírható. A drótot akkor cserélte ki a dokim, amikor már a befelé döntés volt a cél. Gumit kaptam a fogszabira, egyik oldaltól a másikig, na annak a felrakása tényleg fájt. Az ívcseréket meg sem fogod érezni.

Kibírom, végigcsinálom, ezt mondogasd, hidd is el úgy lesz!

2010. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
csak a vas fogszabályzó dörzsöli ki a szádat, a porcelán nem. annál nincs is belül semmi.
2010. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!