Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vannak rossz fogaim, lyukasak....

Vannak rossz fogaim, lyukasak. Szakrendelőkben kezeltette már valaki a fogait? Megbízhatom eme kezelésben?

Figyelt kérdés
Sajnos a magánprakszisok nagyon drágán számolják az árát egy tömésnek, viszont tökéletesen kielégítő a kezelés. Úgy tudom, hogy a szakrendeléseken ingyen gyógyítanak, tömnek fogat és egyéb "fogmegtartó" kezeléseket. Ez valóban így van? És a minősége???
2008. nov. 6. 15:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Túl vagyok az első fogkezelésen. Nos: A rendelőben voltak néhányan, nem számottevő, de ez betudható az időpontoknak (előre be kell jelentkezni) az egyik beteg az "életét is rábízná" jelzővel illette a kérdésemre adott válaszában. A rendelő makulátlan volt. Aszisztens kedves mosolygos fiatal lány. A doktornő fiatal lány!! na ettől kicsit megijedtem. Nem volt kedves, de durva sem. Olyan...teszem a dolgom, jól, de nem töröm magam, h szeressenek. Később kiderült azért mert nem sokáig marad itt. Felmérte, h 4 fogat kell rendbe rakni, ebből 2 amiből kiesett a tömés, és reméli még egy tömés cserét is meg tud csinálni mert már elszineződött a régi. Gyors volt és...remélem alapos is. Eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Remélem 2.-án is ugyan ezt fogom mondani. Ugyanis ez a következő időpontom. Tehát sokan is vannak nála...lévén több hétig kell várnom a következő időpontra. Fizetnem nem kellett semmit!!!!! Remélem ezután sem!!! Szóval egyenlőre ennyit a tapasztalataimról!

2008. dec. 1. 14:25
 12/12 anonim ***** válasza:

Én a kerületi SZTK-ba járok, egy ott dolgozó orvoshoz, akivel nagyon elégedett vagyok!

Néhány fogamat betömte, volt, amelyiket már 2-3 éve, de egyik sem romlott utána tovább, egyik tömés sem esett ki.

Tényleg kérdezősködj ismerősöknél, vagy a rendelőben. Ki kell fogni.

2008. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!