Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr Járdán Zita fogorvosról,...

Dr Járdán Zita fogorvosról, vagy a Dentika fogászatról vélemény, tapasztalat? Megéri az akciókra befizetni, vagy olcsó húsnak híg a leve? 25/L

Figyelt kérdés

Ultrahangos fogkő eltávolításra illetve egy fognyaki tömésre lenne szükségem, de sajnos anyagilag nem engedhetek meg magamnak 50-60.000 Ft kiadást. Az interneten leltem rá az e hónapi akcióira a doktornőnek, nagyon megörültem neki, viszont bizonytalan vagyok, mert mégis csak a fogaimról van szó, és ha már kifizetem akkor legen értelme is. Van bárkinek tapasztalata? Az íny alatt is leszedi a fogkövet vagy csak egy 10 perces félkezelést jelent nála (is) a fogkőeltávolítás?


Köszönöm a válaszokat. 25/L



2018. nov. 10. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez tudod milyen? Mint amikor a butikban kiirjak hogy ez a ruha lelett arazva 20 ezer Ft-rol, 3000 Ft-ra. Elhiszed?
2018. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen erre én is gondoltam, hogy csak kiírja hogy akciós de igazából eredetileg is ennyi, jó kis marketing. :)


Ami miatt a vélemények érdekelnek, az az, hogy igazából jóval olcsóbb mint a legtöbb fogászati klinika, ha kamu akció ha nem... itt 30 ezerből megúsznám az egészet, viszont az érdi Ligeti Klinikán 60-ból jönne ki ugyanez. Nagy dilemma hogy fizessek be az olcsóbbra, és lehet a semmiér, vagy nyögjem ki a hatvanat, de igazából ott se biztos hogy jobb ellátást kapnék...


Tapasztalatok jól jönnének. :)

2018. nov. 10. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezzel az a baj, hogy nem tudod az akció mire vonatkozik. Odamész és kiderül, hogy neked nem olyan tömés kell, neked 2x annyi fogköved van, nagyobb a lyuk, ez erre a fogra nem vonatkozik.... stb.

Elmehetsz így, csak számíts arra, hogy a végösszeg több lesz. Azt szoktam mondani erre, hogy akciós amíg odamész, de a végösszeg már nem biztos.

2018. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Elmentél végül a Dentikába? Mik voltak a tapasztalatok a fogkő eltávolítással? Én is kinéztem a decemberi akciót, de egy kicsit parázok...

Köszi!

2018. dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó Doktornő, én rendszeresen járok hozzá! Nincs mitől aggódni!
2019. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amelyik fogamhoz hozzanyult, gyorsabban megy tönkre, mint amikor csak simán szuvas volt. Messzire keruljetek el. Ujra kellett őket csinaltatnom mashol. Egyáltalán nem precíz, nem tisztitja ki a fogat rendesen,és úgy töm rá. Sokkal többe került, mintha elmentem volna egy drágább, de jó fogorvoshoz.
2019. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Thomasblr válasza:
Dr. Járdán Zita Jelenleg társat keres a Randivonalon. [link]
2020. okt. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!