Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogkrém vált be nektek?

Melyik fogkrém vált be nektek?

Figyelt kérdés

Manapság mind fluoridos és megakirály adalékos, meg 120 problémára nyújt megoldást, ilyenek. Arról nem is beszélve, hogy elvileg mind szemvakító fehérséget garantál és b*szik működni.


Kíváncsi lennék, van-e ugyanolyan jó pl. az olcsóbb (Signal, Aquafresh stb...), mint a drága fajták (Sensodyne pl., már ha ezek jobbak egyáltalán).



2013. nov. 3. 09:08
 1/5 anonim válasza:

Kedves gyak-kolléga, erre van a krémmánia!

Én amúgy a legeslegelső (sorrendben van) Himalaya-ra esküszök, brutáljól tisztít, fogígy érzékenységet pár nap alatt leviszi, a fehérítős verzió pedig tényleg fehérít pár nap használat után.

De ha nem tetszik (1000Ft/ tubus) az elsők között van egy dm gazdaságos termék is.

Voilá:

[link]

2013. nov. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sensodyne is 1000 Ft, szóval tetszik az ára. :)

Mindenképp kipróbálom, és köszi a linket! Zöld kéz

2013. nov. 18. 15:47
 3/5 anonim válasza:

Sensodyne amúgy szerintem nagyon trágya ízű & tisztító hatású. Biztos vagyok benne, hogy ezzel nem fogsz csalódni, ám azt vedd figyelembe, hogy teljesen natúr termék, szürke paszta, ne lepődj meg első kinyomásnál. :) Írj, hogy bejött -e.

Első

2013. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig Sensodyne-t használtam, csak krvára felment az ára, és egy béna Lidl-ös volt otthon. Vettem a dm-ben egyet (100+50 g ajándék, és csak 900 Ft volt, király!), szóval írok majd, bevált-e. Első benyomásra tetszik (a színe nem számít, meglepődtem, de tök átlagos van neki, szóval mind1), hogy használ-e az enyhe ínyvérzés+érzékenység ellen, megírom privátban heti tesztelés után. :)


Köszönöm!

2013. nov. 20. 08:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Aloe Vera Forever Bright, Himani Ayucare Neem toothpaste.A legjobbak. Nem ismerek jobbat. Bár az Elmex is nagyonjó.
2018. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!