Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogkrémet ajánlanátok,...

Melyik fogkrémet ajánlanátok, ami fehéríti a fogakat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 1 fogkrém se teszi hófehérré a fogaimat, de bízok benne hogy valamelyiknek hasznát veszem. :)

Ja, igen...kb megfizethető áron szeretnék valaholvenni. Gyógyszertárakba van?



2013. okt. 31. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
elmex
2013. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Rengeteg felét kipróbáltam a legjobb, ha elektromos fogkefed van feherito fejjel(kb 3v 4 ezer ft) ha besargult pl a kavetol, a fogorvosnal kérj polirozast.az is feheriti valamennyire. Ezen kívül van egy fogkremmarka, ami ugyan drága, valami zuzmo fajta van benne, nem ugrik be a neve, na az is kb 3ezer ft nekem bevált.a hellerdent márkának van fogfeherito ecsete, ez is sokat segit.ez nem fogkrem csak feherito szer.viszont fogkremek közül ami nekem legjobban bevált az a rebidental feheritos fogkreme.120ft kb és nagyon szép lesz tőle az ember foga.bocsánat h ekezet nélkül írtam, telefonról nehéz ekezetet írni.
2013. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem baj így is értettem. Nekem az elmex ne jött be, de a többit kipróbálom :)
2013. okt. 31. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha igazán jó fehérítőt akarsz akkor lacalut white,nézd meg a krémmánián nagyon sok hasznos vélemény van. Ez pl. gyógyszertárban és auchanban láttam. Azonkívül ami jó a murnauers,de az nem kifejeztetten fehérítő. Fogainkat félévente érdemes megnézetni,fontos a megelőzés,nem az a legjobb megoldás mindenre h kihúzatjuk. Jobb ezt megelőzni helyes fogápolással. Üdv
2013. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!