Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elmaradt a gyerekkori fogszabá...

Elmaradt a gyerekkori fogszabályozásom, most milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Elöl a fogaim elég kuszán állnak és felnőttként fura lenne fogszabályzót hordanom. Én a koronára gondoltam, bár azt nem tudom mennyibe kerülhet. Ti is elmondanátok az ötleteiteket, illetve hogy azok mennyibe kerülnek?
2010. jún. 17. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
miért lenne fura a fogszabályzó?
2010. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogszabályzót nem akarok és kész!
2010. jún. 17. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Koronával nem szoktak fogat szabályozni, mivel nem arra való. Ráadásul ha teljesen épek a fogaid, nagy butaság lenne koronát rakatni rájuk. Az árról nem is beszélve. Vannak esztétikus fogszabályzók, alig látszanak, nem olyan régi randa fémizék. Ráadásul ma már nem szokás megszólni, akinek fogszabályzója van, mellesleg ha felnőtt vagy, nem hiszem hogy kicsúfolnának érte... mondjuk a munkahelyeden vagy valami...
2010. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz fokszabályzót, akkor kivereted a fogaidat és kapsz szabályos protézist ;)
2010. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


24 vagyok. 10 évvel ezelőtt megtehettem volna, hogy fogszabályzót hordjak. Lusta voltam, féltem és nem is érdekelt. Ma már ott tartok, hogy 2 bölcsességfogamat hagytam a fogorvosnál, megszenvedtem őket, mert szeretnék fogszabályozót, mégha nem is a legszebb. A magabiztos mosoly nekem ennyit megér.

Ha hiszed ha nem, itt Sopronban még a fogorvos asszisztense is, aki 35 éves, fogszabályzót hord. És nem tartja cikinek. Én sem tartom annak, ma már szinte divat, annyian hordanak. Inkább az a ciki, ha jól nézel ki, dekoratív vagy, de a mosolyod nem a legszebb....

Sztem végjunk bele!!Igaz, sok pénz, még nekem is gyűjtögetnem kell, de a végén szép mosolyom lesz, nem kell félmosolyokat elengednem, mert nem érzem magam jól.

Hajrá!:)

2010. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!