Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül ma egy foghíd?...

Mennyibe kerül ma egy foghíd? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Felső 4es fogamat húztak ki, és erre szeretnék egy hidat csináltatni. Hallottam és olvastam is több árajánlatot, de gondolat itt többre megyek vele ha.megkerdezem..

Esetleg tapasztalatok?


Köszi


2018. febr. 27. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
A hídhoz leköszörülik a mellette lévő 2 fogat. Kb 15 év múlva azokat is ki lehet dobatni. Konzultálj fogásszal, hogy mi lenne jobb, hosszútávon.
2018. febr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Hidat csak akkor csináltass, ha nem baj, hogy két másik egészséges fogadat is szétbrmolják.
2018. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ki csinálja és milyen anyagból, fémre műanyag a legolcsóbb, porcelán drágább és vannak még drágább koronák is, ezért saccolni sem lehet.
2018. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én árat kérdeztem, nem azt hogy kinek mi a velemenye 😑
2018. febr. 28. 00:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Az arak fuggnek attol, hogy a fovarosban az elitfogaszokhoz jarsz-e, vagy BAZ megyeben az allamihoz, vagy Gyor-Sopron kornyeken az osztrakoknak dolgozo fogaszokhoz. Azert nem ir senki arat, mert fugg attol, hogy hol csinaltatod, es mibol (porcelan, muanyag, arany, egyeb fem)

Es igen, ket masik, egeszseges fogadat is szetbarmoljak, + a hid tonkremegy amikor egy kicsit ropogosabb etelt eszel pl mogyoro vagy hasonlok. A hid cementkotese kb 5-10 ev mulva elenged, addigra szetrohad az egeszsegesen lecsiszolt ket masik fogad is. Es kezdheted elolrol :)

2018. febr. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csinálnak egy 3 fogból álló hidat. Mivel két jó fogat is le kell hozzá köszörülni. Ha szerencséd van akkor csak egyet.

Honnan tusjuk mennyibe kerül? Menj el orvoshoz aztán majd megmondja. Számolj 100-200 ezerrel és akkor nem ér meglepi.

2018. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem rohad el eggyik foga sem ha a hiddal rendszeresen jar kontrollra es betartja az eloirt szajhigieniat! Anyumnak most 20 ev utan tort kette. Femkeramia, es mezei korzeti fogorvosa csinalta anno nem magándoki. Szoval nem 5 evig kell birnia egy hidnak. Ezenkivul gyökértömött fogakat is lecsiszolnak tartófognak hidhoz, szóval ne egyből a legrosszabbra keszuljon az aki mint irtam felevente jar ellenorzesre hid felrakas után is. De egy normalis fogorvos egyenreszabottan ajánl pótlási tipust ugyis.
2019. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!